Uz naozaj nevladzem

Príspevok v téme: Uz naozaj nevladzem
alexandraaaa

myslela som si ze ked oddidem na VS bude to vsetko ine..

v skole, na intraku sa snazim nejset, maximalne ovocie, musli tycinku,alebo bebe dobre rano....za cely den..jedno z toho.no pridem domov a zerem vsetko cely vikend..tak strasne sa nenavidim..neviete si predstavit ako tuzim po smrti.neviete..
najhorsie na tom je, ze uz nenavstevujem ani psychologicku ani psychiatricku.davky liekov mam znizene.a vsetko ide dolu vodou..bojim sa

wyx

nerobi si srandu.
Alexandraaaa, uz len to, ze mas strach ta musí donutit nieco urobit pre svoje zdravie. Poinformuj sa u psychologa, psychiatria, na poistovni ohladne toho platenia, lebo bez terapie byt nemozes, v ziadnom prípade.

Maoam

mal by ti pomoct tvoj psycholog/psychologicka, lebo zrejme to bude musiet kratko zdovodnit, mozno to bude moct podat rovno ona za teba - informuj sa!

Maoam

ty mas stale nejake ALE VED

vsak sa da dat ziadost aby ti povolili dalsie sedenia, myslis ze si jediny pripad co mu staci jedna seria??? je vela ludi ktori musia absolvovat dlhorocne terapie

nic to nemeni na skutocnosti, ze TY musis CHCIET pre to nieco aj urobit, nielen plakat na fore aka si zufala ale na vsetky doterajsie rady od ludi mas okamzite protiargumenty a NIC SA NEDA; NIC NIE JE MOZNE

tak kaslat na teba potom, tak sa top dalej - vazne alexandraaaa bud si uvedomis vaznost situacie a urobis daco alebo KONEC

alexandraaaa

ALE VED...PSYCHOLOGICKE SEDENIA SOM CHODILA..ASI 3 ROKY AJ NIECO.. A UZ MI POSITOVNA NECHCE PREPLATIT..A PLATIT SI NEMOZEM DOVOLIT,ODKIAL PENIAZE???

Maoam

alexandraaaaaa: pises, ze uz naozaj nevladzes, ale ty nie si ochotna NIC urobit pre to aby ti bolo lepsie, teda nie si ochotna NIC urobit preto, aby sa ti dostalo pomoci (odbornej), uplne vsetko odmietas, blokujes, hadzes sa, tak ostan v tom com si

ad tvoja rodina: ak by boli taki uzasni, tak by si nebola na tom tak ako si, ale obavam sa toho ze nie si este tak daleko, aby si si bola schopna uvedomit realitu

ak ti na sebe aspon trocha zalezi, zacni chodit aspon na psychologicke sedenia, nemusis ist na kliniku, ale NIKTO to za teba neurobi a ako vidis, ani tvoja matka

ak nie si ochotna prijat ziadnu pomoc, tak ti NIET POMOCI a je to tvoj problem, co bude dalej, TY budes zit v tych srackach

wyx

saška, ale ide o tvoje zdravie. radsej sa budes trápit, len aby si nesklamala ich? a oni ti ako pomahaju ked ty ich nechces sklamat? skola sa da odlozit. a mozno ta neposle psychiatricka do nemocnice, ale terapie pekne poctivo navstevuj a papaj liečky.

malaanka

Aj podľa tejto reakcie usudzujem,že si už na tom naozaj zle.Kde žije tvoja rodina?Asi v temnom stredoveku.Ked nemáš podporu rodiny sama to nezvládneš.Mala som neter,ktorá mala 2 ročného synčeka a dobrovoľne odišla.Bolo to pred 8 rokmi a doteraz sa z toho neviem spamätať.Nebrala lieky a to bol jej koniec.Kým brala lieky bolo to celkom fajn.Aj jej mama spočiatku nebrala vážne jej stav.Psychiatrické choroby sú veľmi vážne a tak ich treba aj brať.Prosím zdôver sa na linke dôvery a oni ťa nasmerujú na odborníkov.Prosím ťa,veľmi mi pripomínaš moju neter,nedopadni tak ako ona.Keby bola brala lieky,bola by dnes s nami.