Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akne?

Príspevok v téme: Akne?
vmng

Ahojte.
Nedávno sa mi na čele vyhodilo akoby akné. Lenže sa to len nafúklo a bolo to ako hrča tak som si to skúsil potlačiť ale nič nevišlo a namiesto toho aby mi to zmizlo mam to už asi 3 mesiac na čele ,ako by guličku pod kožov ked to stlačím tak sa to ako keby len zveci a nestratí sa to ani nič a neviem čo stím spraviť. Či si to mám skusiť prepichnúť alebo nechať na pokoji.
A v stredu sa mi stalo to iste len kúsok višie. Nestláčal som to. Len som si to natieral(alpou, aleo vera + kazdy den aspon ras si tvár prechádzam syrovím midlom). Ale dako to nemizne.
Prosím vás mal dakto podobný problém. Čo stím mam urobiť?
Ďakujem.

lilli_lilli

jankaaaaaa
dobre, beriem spät, mas pravdu:) a s tou kozmetickou som mala na mysli skor to vytlacenie. Ze ked uz chce nieco vytlacat, nech to nerobi doma, ale nech ide ku kozmeticke.A s koznymi nemam dobre skusenosti, stale predpisuju len masticky a vodicky a jedna vec je, ze to nepomoze, no druha vec je, ze to este aj poskodi. Ja odkedy som presla z chemia na prirodu, tak je to omnoho lepsie.Ba na nepoznanie.:)

jankaaaaaaaaa

navyse lekar predpisuje LIEKY a kozmeticka len doporucuje kozmeticke pripravky - chemiu. v tom je tiez velky rozdiel

jankaaaaaaaaa

lilli: a kozmeticky co pouzivaju? :D:D samu chemiu..
pisem ze ak ide o tukovy vankusik, tak kozmeticka ho len vytlaci, ale on sa potom bude plnit zase. preto treba ist na kozne a tam ho vyberu cely a bude pokoj

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.