Štúdium medicíny

Príspevok v téme: Štúdium medicíny
eEmma7

Ahojte,
Mám 16 rokov, študujem na gymnáziu (2 ročník) ,chcela by som ísť študovať na VŠ , takže by som chcela vedieť vaše názory na LF UPJS a Lekársku fakultu Univerzity Komenského v BA , kedže Ba je mi bližšie rozmýšlala som nad Univerzitou Komensého.Aké máte na ňu názory??
Najviac ma zaujali odbory : anesteziologia a hematologia. (Ma niekto s tymito odborm skusenosti? )
Stačí ak pôjdem maturovať z chémie,biológie (a ešte angličtiny a slovenčiny,nemčiny ) ??
Ak spravíte príjmačky,aká je šanca,že vás príjmu ?
ďakujem za odpovede

tpch

Nazory na anesteziologiu a hematologiu? nechapem, co chces pocut? Nezmyselna otazka. To je akoby si sa opytala, aky nazor mas na predskolsku pedagogiku alebo jadrovu fyziku.

sweet_lolitta

spravit prijmacky znamena na lfuk mat taku bodovu hranicu, aby oni mohli prijat cca 400 ludi (na to zvycajne staci ako som spominala 600 b. z 800).

Laurina22

AK spravi prijimacky,to neznamena,ze ju prijmu.Su tam potom bodove prihodnotenia za studium na strednej skole a samozrejme,znamosti urobia vela.Nemusime si klamat.

Ak je medina tvoj sen,urcite si daj prihlasky vsade na SVK plus by som si dala aj Brno.

sweet_lolitta

No ak spravis prijmacky na LFUK v BA tak ta prijmu a hotovo :D Hranica tam byva cca 600 bodov, teraz to bolo viac, lebo sa hlasilo vel ludi.