Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hernia krčných diskov

malaanka

Už som sa rozhodla,operovať sa dám.Všetci dr.mi to doporučujú a všade čítam,že treba operovať,kým nie je poškodená miecha.Držte mi palce.Termín ešte nemám,zajtra by som mala vedieť.

malaanka

Naozaj nik nemá takúto skúsenosť.Zajtra sa mám vyjadriť,či súhlasím s operáciou a ja sa stále neviem rozhodnúť.

malaanka

Už sa opakujem,ale naozaj sa nenájde nik,kto by mal skúsenosti z operácie krčnej chrbtice?Ozvite sa,zajtra mám dať odpoved,či sa dám operovať.

malaanka

Budú ma operovať v Košiciach,vraj majú s tým dobré skúsenosti.Ale aj tak si to neviem predstaviť..Dakujem za povzbudenie

delphia

...este som si spomenula, ze nejaky cas - par tyzdnov po operacii mali trochu problem s hlasom- sepkali- je to tym miestnym opuchom v operacnom poli, ale akonahle opuch ustupil, normalne rozpravaju a funguju ok.

delphia

nastastie osobna skusenost nie je, ale poznam 2 ludi -cca rok d opky a funguju normane. chodia do prace a vykonavaju to, co vykonavali bezne aj predtym.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hernia krčných diskov - Fórum - ZDRAVIE.sk