Zmena životného štýlu...

Príspevok v téme: Zmena životného štýlu...
george303

Mám 21 rokov , pijem ,hram automaty, a na vsetko kaslem robim iba tolko co musim a nic viac ... Vsetky peniaze co zarobim rozhadzem ... Dokedy to takto bude ? ja uz nechcem takto zit ... Poznate ludi ktory sa dokazali zmenit ? Pretoze ja osobne nie a bojim sa ze takto to bude uz stale a ze stym nedokazem seknut...

george303

Kamaratov poznam prave tam je kamen urazu ako som povedal ze nechcem tak sa namna urazil kamos ze snim nechcem pit a ze ci ma pit on sam ...Vsetci kamarati piju alebo fajcia travu a ty normalny stymi som uz v kontakte iba velmi obmedzene a to je zasa take ze kazdy ma frajerky a ked im niekto vola aby vibehli iba tak na biliard alebo niekam tak radsej sedia doma ... Ale aj tak asi zacnem od zajtra obnovovat stare znamosti a vymazem si aj par nevhodnych ludi s telefonu ...

ojka

george303, výborný začiatok, len tak ďalej
ale ako písala jajka, pozor na kamaratov, lebo tí dokážu veľmi veľa.... ak budú mať sprosté reči, kašli na nich, hlavne že ty budeš so sebou v tomto smere spokojný....
len pekne vytrvaj v tom, čo si si zaumienil, držím palce

george303

Dnes som urobil prvy krok ... V podniku som si dal iba 2 striky a cestou domov ked ma kamarat volal aby sme sli este do herne skusit stastie tak som odmietol a siel pekne domov sam ... Zaujimave natom bolo to ako sa vsetci naokolo cudovali ze nechcem pit kazdy zatym hladal nejaky dovod ,, A ja som im to nevedel vysvetlit jednoducho som len povedal ze to obmedzujem ...

beskyd

hmm... sak ked nie si z BA, najdi si kvalitnu zenu, ktorych je mimo BA dost a to ta namotivuje aby si sa uvedomil, zacal na sebe makat a zriekol sa sprostosti.

george303

Aspon trochu ma tesi to ze niesom ten tip alkoholika co bude pit aj okenu ... Normalne zijem plnohodnotny zivot dokonca ani nefajcim ludia ktory ma nepoznaju maju omne mienku slusneho cloveka co aj v podstate som len mam problem z alkoholom a hazardom ... Aj moj otec pije dost casto ale nastastie aj on je tip ktory aj ked je opity sprava sa normalne ... Silneho alkoholika nespoznate kolko ludi sa zrazu vytratilo a nikto nevedel kde su a v skutocnosti boli na lieceni ... Neviem uz kto to povedal co prisiel z liecenia a niekto mu hovori ze ved ja som ta v zivote nevydel opiteho a on nato ze nie ty si ma v zivote nevidel triezveho .... Asi ani necakam radu iba sa potrebujem stoho vyrozpravat ...

slnečnicaa

Jasne a je ich plno:-) Ono asi si to uvedomíš, keď budeš socka, budeš mať dlhy kvôli automatom, vyhodia ťa z práce, lebo nebudeš schopný začať deň bez panáka. Ale to už bude neskoro. Na druhej strane žiješ svoj život a si spokojný-a to je málo ľudí