Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piercing BB

Domie

Nie, to si praveže prelepovať nesmieš, lebo by ti to mohlo hnisať ešte viac,musí to byť čo najviac na čerstvom vzduchu, napr. ja keď som bola doma, tak som mala tričko vyhrnuté aby sa mi to nedráždilo ani nič podobné :) ...Ale to ti aj on ešte k tomu pár vecí povie :) Áno, na plaváreň s tým nesmieš chodiť 3 mesiace, a aj po 3 mesiacom si ho možeš vymeniť ak budeš chcieť. A k cvičeniu, tak mala by si sa vyhýbať namáhaniu, ja som s tým vôbec necvičila ani nič podobné..a čo mám zase kamošku, tak aj ona má piercing a keďže s tým behá,cvičí stále si to babre :D tak aj po dvoch mesiacoch to má ešte zapálené...Ale keď budeš dodržiavať všetko, čo máš tak by to malo byť úplne v pohode :)

katuša

joj tak super :) potešila si ma, isto pôjdem tam a teším sa :) a ked ti to krváca alebo hnisá, nejak si to prelepuješ či to máš len tak? viem inak, že sa nemôže ísť istý čas na plaváren, no vraj sa nemá ani cvičiť, vieš o tom niečo?

Domie

Jasné pýtaj sa :) Ja som s piercingom nemala nejaké väčšie problémy, mne sa to zahojilo pomerne rýchlo,už za týždeň a pol, ale samozrejme u každého je to individuálne :) ...akurát mi to tretí deň troška krvácalo, ale ináč je to v pohode...Aj teraz mi to ešte občas hnisá, ale veľmi málo :) A ten piercing bol už v cene. Starala som sa o to prvé 2 týždne, to som si akurát dezinfikovala, aj ten roztok na dezinfekciu ti tam dajú a budeš ho mať v cene :)

katuša

Domie ďakujem :) presne to štúdio som aj zvažovala, našla som ho na internete. nemala si potom žiadne problémy, nezapálilo sa ti to ani nič? v cene 28 eur si mala aj piercing? to je celkom v pohode cena. ak sa ťa môžem rovno popýtať, ako si to čistíš, staráš sa o to?

Domie

Ja som bola približne pred dvomi mesiacmi v piercingovom štúdiu Berserker,je to na Hornej ulici 10,piercing mi dával kvalifikovaný odborník a bola aj som veľmi spokojná :) A piercing do pupka ma vyšiel 28 eur :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Piercing BB - Fórum - ZDRAVIE.sk