strach z chlapov

Príspevok v téme: strach z chlapov
barbora34

bojim sa chlapov..nie tak doslova,ale nechcem mat vztah kvoli sexu..proste sa mi to hnusi,a ked si mam predstavit ze mam sa s nejakym vyspat..proste sa cela trasiem ked si na to pomyslim...fakt neviem ako to mam vyriesit..lesba urcite niesom..viem ze chcem deti,rodinku...ale zas na to potrebujem chlapa...ked ma nejaky chyti niekde na diskoteke zacnem sa triast..proste neznesiem to...

neviem rozmyslam,ci to nemoze by dosledok toho ze s ami stala neprijemna skusenost..raz som to prehnala z alkoholom,a potom to vyuziil jeden chlap..ale ja neviem,chcem sa toho strachu zbavit ale neda sa to :(

Genesis

Laurina22

Ze chlapi su prasata ... pod von dostanes po zadku .) ... ja poznam plno chlapov ktori su uplne super partneri a naopak poznam plno zien ktore su prasata

uz davno neplati ze muzi su to horsie pohlavie ... zeny nas uz davno dobehli ak nie aj predbehli

sansara

Ale noooo Laurinka ;-)

Ja práveže na mužov nedám dopustiť, ak mi niekto v živote najviac ublížil, tak to boli práve ženy..

abrhplus

podla mna vyspat sa budeš vedeit len s takým chlapom pri ktorom pri pohlade na neho sa roztriasieš a rozbucha sa ti srdce a budeš mat neodolatelnú chut ho pobozkat a objat ho,ak ešte nie skusená.

iné je to u žien ktoré už maju dost skusenosti ,potom nie je pre nich tažké mat sex koli sexu len bez citovej náklonnosti a lásky

Genesis

mne osobne je tvoj problem velmi sympaticky :) .. mam totiz smolu na zeny ktore su na sex zatazene az privelmi a uprimne ja radsej o milovanie skemram ako mat to ako povinnost :)

myslim ze ked najdes vhodneho partnera tak sa tvoj problem vyriesi aj sam :)

to ale ze ho najdes na diske je velmi velmi malo pravdepodobne prave vzhladom na problem ktori mas :)... tie typy ktore potrebujes totiz vzhladom na tvoj problem sa na diskach objavuju len omylom :) /zvacsa ked ma ich kamos narodky alebo podobne/

sansara

Ahoj Barborka
Vieš, to čo sa Ti stalo, je mi veľmi ľúto.
A isto sa tento Tvoj nemilý zážitok podpísal aj pod ten Tvoj strach ohľadne mužov. No ver, nie všetci muži sú zlí, len si proste mala smolu a stalo sa Ti, čo sa Ti stalo..žiaľ. Ale Ty to jednoducho musíš prekonať, pokiaľ si chceš naplniť svoj sen o rodinke, deťoch, manželstve atd
Ak to však nezvládaš sama, skús teda vyhľadať odbornú pomoc...pomoc napríklad psychológa
Vieš, keď sa Ti tento strach podarí napokon prekonať a nájdeš aj dobrého muža ktorý rovnako bude túžiť po tom istom po čom túžiš aj Ty, tak napokon spoločne s ním si splníš aj ten svoj sen a to, po čom túžiš/budete túžiť obaja.
Ja tiež túžim po tom istom, nájsť si svoju spriaznenú dušu - chýbajúcu polovičku, založiť si s ním rodinku, mať deti a aby sme žili jeden pre druhého a naše deti rodinu...prežívali spoločne všetky tie klasické bežné radosti i starosti čo život ako taký so sebou prináša..
A práve preto, že čas uteká, mala by si Barborka začať riešiť svoj "problém" čím-skôr, lebo predsa len istý čas trvá, kým nájdeš toho svojho pravého pre koho sa oplatí žiť snívať plakať smiať sa atd atd:-)
Veľa šťastia maj Barborka a hlavne si ver, že to dokážeš a svoj strach prekonáš. Lebo niet krajšie, ako keď sa s niekým z lásky miluješ, máš sa o koho oprieť, máš sa ku komu pritúliť objať stískať mojkať, s kým sa porozprávať či smiať, alebo porozprávať či sedieť len tak spoločne v tichosti, alebo mať koho držať za ruku, keď máš proste dôvod a chuť pre niekoho žiť a keď máš večer vedľa koho usínať a ráno sa vedľa neho prebúdzať...lebo vtedy je aj daždivý zamračený nepekný dník zrazu hneď krajším, asi tak

GiovanniX

barbora34
nebojis sa nahodou toho,ze ta vyuzije a nakoniec odkopne a uz nebudes moct dat panenstvo tomu "pravemu" ktory si ta raz zoberie?
ja to aj uznavam,rad by som spoznal babu ako si ty,ktorej nie je lahostajne mat sex,len tak...urcite si rozumne dievca,ale neboj,raz spoznas chlapca,pri ktorom nebudes mat problem oddat sa mu a snad bude to ten pravy pre teba :)

odvážna

určite to patrí k odborníkovi tu ti nikto nič neporadí čo s tým pretože toto sú výnimočné prípady ja poznám chalan ktorý sa bojí vzťahov má 33 rokov je zalúbený ale proste nedokáže mať vzťah...sex máva len s babami na jednu noc a potom ich nikdy nechce vidieť nedokáže im dať viac...viem to o nom iba ja nikto iný pretože ja som tá do ktorej sa zalubil...bohužiaľ s tým nič neviem urobiť čo ma hrozne trápi že nechce ísť k lekárovi ktorý by mu mohol pomôcť...existuju terapie a lieky ktoré dokážu odblokovať psychiku ale hlavné je aby ten človek chcel! ked chceš naozaj tento problém vyriešiť a žiť plnohodnotný život musíš to skúsiť a zájsť k odborníkovi...držím palce! :)