Zda sa vam,ze malo jem?Lebo nechudnem,hoci by som mala.

Príspevok v téme: Zda sa vam,ze malo jem?Lebo nechudnem,hoci by som mala.
eva90

Takze,trosku ma to depta,ale uz asi dva mesiace sa snazim schudnut a vysledok su dve kila. Nedrzim ziadnu dietu ani nic podobne,snazim sa jest zdravo a 5-6krat do dna. Pocitam si kalorie(iba odhadom) a snazim sa vydat viac ako prijat. Takto som asi pred rokom schudla 12kg(zo 75 na 63) a islo to takym tempom,ze zhruba 3-4kg mesacne. Potom prislo skuskove,ja som sa vybodla na zdrave stravovanie a jedla som co prislo,znova som pribrala,asi 4 kg(zo63 na 67) a teraz posledne dva mesiace som znova presla na to stravovanie co som mala predtym a za dva mesiace som schudla len 2 kg. Teraz mam 65. Kazdy den mam nejaku fyzicku aktivitu,bud som v posilke(3krat do tyzdna) a zvysne dni chodim na prechadzky zhruba 6-7kg. Cize mam pocit,ze mam vydaj urcite vyssi ako prijem a i napriek tomu nechudnem tak ako by som si predstavovala. Jedine co mi napada je,ze mozno jem velmi malo a som si spomalila metabolizmus, aj ked sa mi nezda,lebo takto som jedla aj predtym a chudla som. Keby niekto prosim vyjadril nazor na moj jedalnicek. Napisem vam co som jedla vcera a predvcerom.
Takze vcera: R-tie chlebicky polystyren(3ks)
D:mandarinka
O:kuraci stroganov s ryzou
OL:dva strapce hrozna
V1:bebe keksiky
V2:tycinky vlarka neviem asi 15ks
ked to dobre ratam trak tie chlebiky viem rpesne kolko maju kcal 170,mandarinka50,stroganov som ratala 900,hrozno 100,bebe 220,vlarka 70...dokopy okolo 1500kcal...plus bla som na prechadzke 6,5km...myslim,ze som vydala viac ako prijala,nie?
Den predtym:R:musli s mliekom
D:mandarinka
O:sushi rolky s kari polievkou
OL:hrozno
V1:bebe
V2:hubova polievka
podla mojho odhadu musli 200kcal,mandarinka 50,sushi s polievkou 800 ,hrozno 100,bebe 200,polievka 200(nezjedla som jej vela) cize dokopy 1550...plus bola som v posilke hodinku a stvrt
Takze bola by som rada,keby mi niekto napisal,ze co si o tom mysli,lebo vazne som zufala :) Mam este omedzit stravu ci co mam robit aby som chudla tempom 3 kg za mesiac? Este dodatok mam 170cm 65kg bazalny metabolizmus akolo 1250kcal. Dakujem :)

eva90

Ved ja sa nehadam,len sa pytam :) Viem,ze mam slabe ranajky,ale fakt nezvladnem na ranajky zjest nic ine ako polystyren,alebo musli,jogurt a podobne. Ziadne pecivo ani nic podobne u mna neprichadza do uvahy,proste moj zaludok o neznesie,uz som to skusala viackrat. A sportujem praveze poobede okolo stvrtej piatej. Doobedu mam minimum fyzickej aktivity,bud sa ucim alebo som v skole.

Maoam

bielkoviny a zeleninu treba pridat, cojaviem doobedu celozrnny c hlieb+natierka+sunka + zelenina k tomu

alebo

prazenica z 2 vajec, pazitka + celozrnny chlieb

nieco taketo, alebo ak ti nechuti jest rano, aspon si vezmi vydatnu desiatu

na poobedie su vhodne praveze bielkoviny a zelenina, sacharidy uz pomenej

skus namiesto bebekeksov (zasa ziadna riadna nutricna hodnota) vyskusat napr.
knäckebrot + tvaroh + vajicko + zelenina

mas podla mna MALO VYZIVY z tej stravy, ktoru prijimas, tu nejde len o kalorie ale aj o vyzivu ktore telo z toho dostane, vitaminy, mineraly, vlaknina okrem toho takisto dolezita

ja byt tvojim telom a jest co mi teraz davas, tak spomalim metabolizmus tak, ze si vsetko ulozim co mi das

Maoam

nevravim, ze nemas jest uz ziadne, ale ty mas hned na vsetko nejake ale

mas strasne slabe ranajky (prijem doobedu), ak mas skolu a sport pocas dna, tak telo ide na deficit

doobedu by si sa mala riadne najest, z 3 polystyrenov a 1 mandarinky nemozes byt syta

ale tak ty vies

eva90

Vypijem zhruba 2litre cistej vody a pijem caje,vacinou zeleny alebo bylinkove,samozrejme nesladene. No neviem aj predtym som takto jedla a chudla som. Podla mna potrebujem aj sacharidy,kedze sportujem. Ked pridem z prechadzky nestaci mi dat si syr alebo daco,potrebujem sladke. Ci sa mylim,kze po sportovej aktivite mi treba nieco take? :) Dakujem za radu,urcite to vyskusam :)

Maoam

same sacharidy, k tomu este aj poobede a vecer, minimum bielkovin

kolko pijes tekutin? na tvoju vysku/vahu aspon 2,5litra a viac

necudujem sa, ze nechudnes tu nejde o mnozstvo, tu ide o skladbu stravy

uber sacharidov, pridaj bielkoviny (chude mäso, tvaroh, cottage, chudy syr) a vela surovej zeleniny, zvlast poobede a vecer! uz ziadne ovocie a ziadne sladkosti

casto to zlyhava prave na tomto, vyskusaj nejest to aspon 5 dni a uvidis, ze sa to pohne