Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

STRASNE PORY - PORADTE MI PROSIM

Príspevok v téme: STRASNE PORY - PORADTE MI PROSIM
mica

Ahojky prosim vas poradte mi lebo ja uz neviem co mam robit..od malicka som mala peknu cistu pokozku ale v puberte sa to velmi zmenilo.Mavala som vela vyrazok na tvari ktore ale zmizli.Velmi ma vsak trapi to,co zostalo.Mam 21 rokov.Cely nos a bradu mam posiate hrbolcekmi ktore si musim kazdodenne vytlacat.A to nejdu vsetky!Ale keby to pomohlo ale ja si ich vytlacim a rano su tam zasa! Pouzivam cistiace gely.peelingy,vodicky Clean and Clear masky no proste vsetko ale nic nezabera dokonca ani navsteva kozmeticky po vytlaceni je nosik hladky a pekny ale co z toho ked na druhy den zasa to iste poradte prosim nechcem kazde rano vstavat o hodinu skor do prace uz ma to aj unavuje.Dokonca ani nepouzivam make-up lebo som pocula ze upchava pory ale nepomaha mi to poradte prosim ;o((

bodynka

Neskusala by som chemiu, skus: www.pangamin.cz pletovku
Alebo skus v DM alverde radu clean- umyvaci gel, peeling, a fluid. Obsahuje liecive bahno , je to na vyrazky a uhry. Ja som tym tiez velmi trpela. Po cca 2- 3 tyzdnoch toho pouzivania sa mi vyditelne zjemnili.
Myslim ze tie chemie co uzivas nikdy nic nespravia.

kozmetic

Ak mate velky problem s porami alebo s inymi vyrazkami na pokozke treba behnut dermatolveneologičke do Trenčína na sídlisku Juh zarucene vaz toho zbavi.Po mesiaci zbadate super ucinok...Pozor na pory ktore su pod pokozkou(hrbol) odborne sa to nazýva cisty a s takými vecami uz nie je sranda hlavne si to netreba rozripavat lebo tam hrozia problemy s krvou.

beby14

a ja mám krásnu pleť niekedy sa vyhádžem ale to iba fakt dakedy a stále sa sťažujem že ju nemám peknú atd atd no.a aked čítam aké máťe vy problémy tak račej nejdem ani vravieť :) ja som alergická iba na flourid v zubnej paste ale inak v pohodde :)

RNG

hamamelis sa pridava do roznych kozmetik, cisty dvojnasobne destilovany extrakt drzim aj v mojich predajniach pre vaznych zaujemcov(cca 480 ml flaska, vahove 1 libra)

bonduelle

A HLAVNE SA VYHYBAT MASTNYM JEDLAM, JEST VELA ZELENINY, OVOCIA..VELA PIT. PRETOZE PLET JE AJ ODRAZOM TOHO CO JEME. NESTACI SA O NU STARAT LEN ZVONKU.
Takze ziadne chipsy, hranolky, rezne:) Znie to strasne ale treba vyskusat, a jasne ze sa vysledok nedostavi za jeden tyzden.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

STRASNE PORY - PORADTE MI PROSIM - Fórum - ZDRAVIE.sk