Beachbody - Insanity

timi 78

Čaute INSANITYrobím 2.týždeň,akože sánka dolu prst hore :-) NESKUTOČNE FORMUJE POSTAVU za 6 dní mínus 2kg.
1.deň som si myslela že skonám,2.deň som spravila tak ,že ibalgin do seba a ideš(bolel ma celý človek)!!!!!!!!
Potom si uvedomíte,že zo dňa na deň máte lepšiu kondičku a viac sily.
Je to najlepšie a najefektívnejšie cvičenie aké som kedy robila!Je to neskutočný pocit posúvať svoje hranice výdrže!

waleryja

Ahojte, neviete niekto z Vás, kto má tieto videá ich dať znova na uloz.to? Súbor, ktorý tam bol je už zmazaný. Rada by som si ich stiahla...

Vevuska:D

Ahojte všetci mohli by ste niekto dat presny link s ktorym si plan mozem stiahnut skusala som to a nejde mi to a velmi rada by som zacala cvičit dakujem pekne za odpovede :D

o_o

vierka123 uloz.to tento torrent som si stiahla ja, máš tam aj kalendár aj komplet všetky videá .. :) a je tam aj dáky jedálniček, ale všetko po angl.

cnails.sk

Ahojte baby, má niekto z Vás stiahnutý Insanity od Shaun T ? Ked posielam 10DVD prázdne, vedel by mi niekto napáliť ? Ďakujem :-)

angel3569

ahojte holky :) včera som si to stiahla a dnes som šla na to. som nevedela že mám taku hroznu koničku :D všetko ma bolí ale som šťastná že som to nejak zvládla :D. teším sa už na zajtra :D

ŠK Fitkári

Pre všetkých záujemcov o Insanity cvičenie sú vytvorené Facebook stránky www.facebook.com
Stránka je určená priamo pre Česko a Slovesko.

Základné informácie o fitnes programe sú k dispozícii aj na webe www.insanitycvicenie.sk