špirála, čo stojí za to

Príspevok v téme: špirála, čo stojí za to
Evelyn=)

Ahojte, potrebovala by som poradiť pri výbere špirály. Maľujem sa len výnimočne, no čaká ma udalosť, na ktorú by som určite mala dojsť aspoň jemne namaľovaná. Čiže moja otázka znie - akú kvalitnú špirálu sa oplatí kúpiť? Najlepšia by bola s plastovým hrebienkom, nie s tými štetinkami. Proste chcela by som takú, ktorá by mi rozdelila riasy a zhustila ich. Nenamietala by som, keby bola aj cenovo prístupná. Ďakujem za rady =)

look out

Baby,ja premyslam nad tou novou Maybelline One by One...ak mate niektora skusenosti s nou,aviete ju porovnat s tou zltou,pls napiste. Inak som si kupila Astor Look Out a otras,zlepence,mokra velmi,mozno po par tyzdnoch sa rozmaluje,mozno nie.

anjelik9

ja som za gabrielu salvete čierna s fialovym vrškom normálna kefka pekne zvyrazni nezlepi stačia 2-3 vrstvy a som spokojna :) plastovu som mala raz že dakujem neprosim šetko polepene :D maybelline tiež raz a tiež stačilo :D

jankaaaaaaaaa

praveze tie spiraly s plastovou kefkou su otrasne. vobec to nieje dobre..
ked chces zhustit riasy, kup si spiralu, kotra ma co najhustejsiu kefku. v drogerii ti poradia co a ako.. tam si vyberies aj podla ceny