Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Výtok

Príspevok v téme: Výtok
Zuzka252

Prosim pomozte mi uz viac ako 3 roky mam kazdy den vytok raz silny inokedy slabsi stale je to ine. Mam 16 a nechcem ist este ku gynekologicke lebo sa hrozne bojim . Neboli to ale trochu zapacha.Prosim pomozte mi velmi ma to trapi necitim sa dobre a velmi sa hanbim prezliekat na telesnej lebo to vydno aj cez nohavicky.

Shelby

Ak výtok zapácha tak choď k lekárovi,ak nie tak nemusíš,ale na tvojom mieste by som šla aj tak,nemusíš sa ničoho báť,je to predsa dochtor a je tu na to aby nám pomáhal ... :) nemá to aj tvoja mama?? Moja hej,celý život a moja sestra a ja sme to ,,zdedili´´ takže či mám či nemám menštruáciu,vždy mám vložku,aspon intimku..čo sa dá robiť.. :(

jankaaaaaaaaa

myslis ze dievcata na telesnej ti pozeraju na nohavicky??? neprehanaj. ty sa im tam tiez nepozeras. a oni tebe sa nemaju tiez preco.
skus si kupit v lekarni Rosalgin a ked to nepomoze tak budes musiet ist k lekarke. ona ta vysetrovat ani nebude, kedze si predpokladam sex ani nemala, takze sa s tebou len porozprava co ta trapi a potom ti nieco predpise

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Výtok - Fórum - ZDRAVIE.sk