analny sex

Príspevok v téme: analny sex
lole

Moj priatel odo mna chce analny sex, niezeby ma do toho tlacil, ale mne sa to hnusi. Parkrat sme to skusali, ale vzdy ma to velmi bolelo, takze sa do mna nedostal. Moze to byt aj tym, ze priatel je pomerne dost obdareny(20 cm) a tiez ho ma dost hrubeho? Ja mam este k tomu problemy so zlatou zilou. Mate nejake skusenosti s analnym sexom aj s pripadnymi komplikaciami, ktore mozu potom nastat? Kamaratke sa pri tom natrhol analny otvor a mala aj nejaky zapal. Stava sa to iba ojedinele, alebo casto?

imfg

Ano karioll. Uvedomujem si ze nie je problem zistit ip adresu. Uvedomujem si taktiez ze dalej ako po ip sa nedostanes a uvedomujem si ze som zatal do oblasti, na ktoru si asi zvlast precitliveny. Avsak nerozumiem tomu, preco sa mi vyhrazas (ubohost). Radsej dokaz to co tvrdis o disfunkcii zvieraca v dosledku praktikovania analneho sexu.

ojka

ked sa ti to nepači, tak to nerob. Aj mu to povedz, nenechaj sa do ničoho tlačiťa nútiť. Pretože to nie je o tom, že čo chce jeden, ale pri sexe, treba na to vždy dvoch.
ano, viem, "aktualna" tema to je, ale raz sa môžno tieto rady aj inému zídu (:

karioll

imfg slavisko
mozno by bolo dobre si uvedomit ze nie je problem zistit tvoju ip adresu
a neochrani ta ani mama ani otec

AdamKrt

Co som cital od ludi, ktory robia analny sex /a vyjadrovali s k nemu aj gayovia/, tak aj po rokoch sexu v neskorom veku, NIKTO nemal ziadny problem so zvieracom.

Hovorili, ze pri analnom sexe ide o to, ze zvierac mozu sice uvolnit, ale vedia ho lepsie ovladat. Takze cvikom si vlastne spevnili ten zvierac este viac, ale zaroven ho dokazu maximalne uvolnit.

moj nazor

..nechápem ako ju v tom môžete podporovať a ešte jej radiť ako na to, keď sama napísala, že má zdravotné problémy so zlatou žilou! Nie som lekár, ani nemám vzdelanie tohto typu, ale toto sa mi zdá fakt choré.

imfg

Ja zijem analnym sexom . Ak je vo mne priatel som v siedmom nebi. Neviem teda ako u zien, ale ja som po tom tuzil vzdy a uzival som si to od prvej skusenosti. Nezalezi ani na hrubke ani na dlzke. Vsetko je o psychike.