Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gazdinky prosim potrebujem radu

Príspevok v téme: Gazdinky prosim potrebujem radu
toorticka

Ahojte, takze idem piect moju prvu tortu:) a tak potrebujem radu...chcela by som spravit obyc. pisk. cesto- 6vajec, muka, cukor a plnku by som chcela spravit kavovu...mozem to spravit takto? Ze uvarim zlaty klas, spojim s maslom a cukrom a pridam vychladnutu uvarenu kavu? da sa to?..prosim viete mi niekto poradit ake mnozstvo masla a ostatnych surovin potrebujem na tu plnku? ...nejake rady?:)

??!!??

pozri ja mám otca cukrára a miesto toho aby som si konečne napísalal ten recept sa vždy idem opýtať a tak v poslednej dobe kašlem na to a hery pridávam odhadom od oka ....tým nič nepokazíš...bude viac pudingový ten krém čo ja mám teda radšej

Weva

Vsak tak sa rozhodni pre jeden konkretny recept... Urcite najdes nieco s diskusiou a referenciami, tak zvol taky, co ludia chvalili

tootrticka

no ibaze problem je ze neviem ten recept najst :/ ...a na internete su vsade ine mnozstva...neviete kolko coho tam ide?

ojka

toorticka, vyskúšaj podľa recetu, a keď sa ti to nebude páčiť, tak však nabudúce vyskúšaš nejaký recept iný,.... potom daj vedieť, či sa buchta vydarila...

jankaaaaaaaaa

Joo Ke niekde sa normalne sype kava, taka ta instantna..
toorticka: sprav to tak, ako je v recepte napisane. bude to dobre

Joo Ke

kavove zrna to urcite neboli ,skor mak ,alebo sa sikovnej pani cukrarke nieco seklo v plnke .........este aj ty si rob prcu :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gazdinky prosim potrebujem radu - Fórum - ZDRAVIE.sk