Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rada ohladom adobe premiere

websky

:) hehe

No v zásade sa dajú poradiť tri veci.

1: ak si pozatvárala okná v programe treba stlačiť - WINDOW/WORKSPACE/EDITING (tiež by som skúsil reset current workspace)

2: časová os zvykne zmiznúť ak vymažeš súbor časovej osi. Zvykne sa volať Sequence 01 (ak ho nepremenuješ)

Riešenie 1: (len si zavrela okno s časovou osou) úplne vľavo hore je okno projektu. Tam máš všetky dáta (video, obrázky) ak tam vidíš takú hakybaky ikonku s malou guličkou na vrchu, tak poklikaj na ňu. Malo by sa ti to , strihala otvoriť.

Riešenie 2: (vymazala si to) Premiere si ukladá tuším každých 30min projekt čo si strihala do adresára kde máš uložený projekt adresár by sa mal volať autosave. Skús to vytiahnuť odtiaľ.

PS: toto vám možno pomôže sú to návody v slovenčine.

www.cstv.sk

katka-

dobrá víla, presne aj ja som na to myslela, že prečo sa to neotvorí nanovo tak ako to má byť, ale opäť to pokazené otvorí...inak som to dala pozreť bráchovi dnes. Vraj som pozatvárala všetky okná samostatne v programe, nielen program celkovo. Aj keď ja som si neni vedomá toho, že by som to urobila..Už to fičí. Tak hádam niekomu toto pomôže. dakujem

dobra vila

Huh, mne sa toto iste stalo, ale s programom Vegas pro 10, s tym rozdielom, ze mam obraz biely a prehrava iba zvuk!! tiez mi nikto nevedel poradit, ani na zahranicnych forach...takze si to asi odinstalujem a nainstalujem znova! blbe je, ze preco sa ten kiks ulozil?! ked som neukladala ten krok, ked sa to stalo...naschval som to cele zatvorila a neuvadzala nech to ulozi...tie programy VSETKO zaeviduju, takze si musis davat fest bacha, aby si nieco nepreklikla, lebo to mas na dobro, ak s tym nevies pracovat a dat to spat :-/.
Vraj adobre premier nic nemaze (neviem), takze video, na ktorom si pracovala, ti nemalo zmiznut...mohlo sa ti len niekam "odsunut", vraj aj do praveho dolneho rohu, som u jednej citala...netusim...skus zahranicne forum...skutocne najhorsie na tychto programoch je ani nie strata samotnej prace (no jasne ze aj to), ale krok, ktorym napriklad nevies vratit spat obraz, zvuk...preco sa po znovuotvoreni neotvori povodny program?! Ako napriklad word, ked neulozis dokument, pfff...drzim palce!:-/

roza

Že by ani Adam Krt nevedel? Môže byť, nedá sa vedieť všetko.
Je to na zlosť keď sa niečo nedarí a nemá kto poradiť.

katka-

nainštalovala som si program na 30 dní zadarmo, lebo som chcela postrihať video..s programom som ako tak vedela robiť, takže by som to zvládla, no na niečo som klikla a ked som mala skoro video hotové, zmizmlo..išla som to robiť znovu ale už mám len v tom programe čiernu obrazovku, ostala len horná lišta ( tam kde je file a ostatné)

čo mám robiť ?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rada ohladom adobe premiere - Fórum - ZDRAVIE.sk