som zufala z chlapov a vztahov,prosim poradi mi niekto, aspon povzbudi :(

Príspevok v téme: som zufala z chlapov a vztahov,prosim poradi mi niekto, aspon povzbudi :(
alexisa

na zaciatok by som chcela opisat samu seba- atraktívna 23 rocna zena ktora nema problem najst si chlapa pri ktorom by sa mala dobre ktory by ma sialene miloval, ALE..ked tam nieje ta chemia z mojej strany tak to je vsetko na jednu vec..

druha vec. v dnesnej dobe stretnut cloveka s ktorym si sadnede po kazdej stranke je velmi tazke, takí ktoremu nepojde len o jedno alebo najskor o jedno a potom mozme spolu " chodit "

dalsia vec- nespavam s kadekym, nezaujimaju ma postelove kratkodobe ulety- to vsetko z vlastneho zaujmu nie preto,ze by som chcela vynikat a byt tym zaujimava, nepotrebujem choroby a privlastky k...a podotykam - frigidna NNESOM!

dalsie- zeny ma nemusia lebo bud ziarli a vidia vo mne hrozbu alebo som im jednoducho nesympaticka, mam malo kamaratiek ktore poznam od detstva a nezanevrel nas vztah tazko si budujem s inymi zenami kamaratstva, naopak mam nesmierne vela kamaratov ktorí ma bohuzial beru ako kamaratku a potom sa im zacnem pacit viac tu je ten zarhel

vsetky moje kamaratky (5) su stastne zadane len ja asi robimniekde chybu, nehladam milenca nehladam nic, som uz len zufala a znechutena z dnesneho zivota,ja potrebujem lasku a partnera , nie nadrzanca, ktorý ked zisti,ze nemam zaujem cisto iba o sex tak strati zaujem celkovo

ti ktorich mam v malicku, pacim sa im, respektuju ma stretavame sa asi necitia tu chemiu ku mne- konkretne ide uz o druheho za posledny rok odkedy som nezadana- jeden bol zalubeny kym som mu nevysvetlila, ze je pre mna len kamaratm, onz toho vytriezvel no hold smola, karta sa obratila a ja som 2 mesiace plakala do vankusa, a teraz som stretla takeho ktorý je uplne iny, viem si s nim predstavit vsetko...... stretavame sa ale mam pcit ,ze ako sa snazime jeden druhemu rozumiet tym menej sa nam to dari.. a to ma mrzi, je iny povahovo, je uplne svojsky ma ine zvyky ako vsetci ostatni, vyzor- je to asi najkrajsi muz akeho som kedy videla, a najviac sa mi paci ked vie,ze ma do postele nedostane, ale aj tak na mna ( zatial) nezanevrel, a dalsi zadrhel- je zadany,ale neklape mu to, priznam sa- nie raz bola pusa s vycitkami ( keby to tak spravili mne) a zmetenostou som doma premyslala a som znechutena z toho, stretla som to co som uz davno chcela, nevedela som sa ubranit pokuseniu,a su tu tie 2 veci- vztah mu neklape tak hlada utechu v naruci inej, ale ked nema istotu tak sa nerozide a niekedy si snazime takrozumiet ze ma uz ani nenapada o com sa mame rozpravat :( chceme obaja ale nieco nas brzdi..........pardon ak su tu chyby, snad viete rozlustit .. :(

alexisa

prave preto som zufala,lebo sa bojim sklamania a trapenia.ale neviem sa ubranit tomu ked som s nim.. skuste to pochopit je tam tak velka pritazlivost.. nenamotavam este aj samu seba na neho divam sa na to triezvo no ovladaju ma tie dobre pocity.predstavte si ze mate pred sebou jedlo ktore zboznujete ale z len preto, lebo ho chce niekto iny ktory to jedlo jedava pravide a vy nie nechate ho jemu, z principu a bud budete hladni alebo si vyberiete nieco zle...neviem ci to bol zrovna dobry priklad..je to zvlastne ale momentalne si s nim pisem na fcb a odpisuje rychlostou svetla, a este jedna vec, ja viem aky je to chlap, dievcence po nom idu ako hladny pes po slaninke a on rad flirtuje...ja mu davam najavo,ze ak ma chce tak musi bojovat a dokazat mi to inak nie slovami tie pre mna nemaju taku cenu.velku cenu na pre mna to ze ma zavolal uz aj na verejnost medzi ludi... aj zabavit sa spolu medzi ludi kde hrozi ze nas ta jeho stihacka uvidi....mimochodom ma priatelku nie manzelku a myslim ,ze keby to vedela asi som naozaj ja ta najhorsia, ona je vraj na neho strasne nablaznena, cize ruzove okuliare by si nezlozila a jemu by vsetko poslusne prepacila...ale on vie co robi,a preco to robi, je tiez uvedomely atraktivny mlady muz, inteligentny..ja sa snazim ostat stale tou tajomnou...mate pravdu surim to dopredu...ale mna to nebavi.. ja som tiez len clovek co chce byt stastny preco si to mam odopierat a divat sa stale len na stastie druhych ludi a sama upadat do kazdodennej depky, ze preco som to aspon neskusila,..je to strasne komplikovane kazdy sa moze zamotat do takejto situacie zoberte si to tak....

Laurina22

Nenavidi podvod pretoze este nic nezazila ked zisti ako to na svete chodi bude musiet aj z nenavisti urobit zalubu

errrika

myslela som to tak, ze pise ze nenavidi podvod ale ona sa toho podvodu zucastnuje taktiez. jasne, na vine je aj muz ale ona tiez. co nechcem aby ini robili mne, nerobim to ani ja

Laurina22

Preco z nej?Zeny preco stale zvalujete chybu na tretiu stranu?

Zo svojich muzov by ste mali byt zufale,ze nemaju problem sexovat a praktizovat svoje uchylne a perverzne myslienky s inymi zenami.Vy ste si vzali darebakov.

errrika

pises ze si zufala z chlapov, myslim ze ta priatelka muza s ktorym sa stretavas by bola zufala z teba ak by zistila co robis

Laurina22

Och milacik.Pisala som v teme nizsie "Preco muzi podvadzaju parnerky."

Ako som citala tvoj pribeh resp.opis,akoby som sa pozerala do zrkadla pred par mesiacmi.

Len jednu radu ti dam.Zobud sa,otvor ocka a prestan snivat.Ten chlap je zadany a skor ci neskor ti zostane len jazva na srdci.

Ze mu to doma neklape?A kde je teraz hm?Garantujem ti,ze je doma s manzelkou,tuli sa k nej a rozprava jej,ako ju miluje.

SKonci s tym a zi v realnom svete.Rozpravky neexistuju tak ako nie su realni ako spolahlivi zenati chlapi.

AdamKrt

Nie, nie si naivna. A zadany chlap, ktory na Teba nieco skusa a ma rozvrateny vztah, je prvy na svete.

To su konske klapky na ociach a pstrosia hlava v piesku.

Ale kazdy je strojcom vlastne stastia. Zatvaraj oci dalej.

alexisa

naivna niesom, recicky poznam, vacsinou sa stretavam s nazorom- uvedomelá ked na mna skusa niekto tie svoje tahy,ci sa chytim. mam silnu intuiciu... ale s tym,ze chcem vsetko hned a teraz mas asi pravdu, je mi z toho nanic, ja sa povazujem za vybúrenú a uz to nechcem dalej len tak tahat a dúfat- moznoto to prave teraj vyjde :(

alexisa

viem,ze to znie strasne sebavedome a namyslene ako som sa opisala...za to ma neodsudzujte, jednoducho poznam svoje prednosti tak isto ako aj nedostatky...

AdamKrt

Sebavedomie Ti nechyba, ale sudnost ano.

Skusas to na zadaneho chlapa, ktori Ti tlaci klasicke kliny do hlavy a Ty mu to zeries aj s naviakom, ako nejaka naivka.

Zda sa, ze moc tlacis na pilu, ze chces vsetko hned a teraz. Nechaj to plynut, nesil sa do vztahu a uvidis, potom zo vztahov ala kamarati sa moze stat postupne nieco viac.