Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

magnet.rezonancia, CT, EEG

Príspevok v téme: magnet.rezonancia, CT, EEG
erika1222

Je mozne, aby magneticka rezonancia nezistila nejake ochorenie na mozgu, a ine vysetrenia mi nerobili. Rozmyslam zajst za neurologom a predpokladam, ze by mi robili EEG alebo CT, preto sa pytam, ci je mozne aby sa prostrednictvom tychto vysetreni mohlo nieco zistit, aj ked magneticka bola v poriadku (hoci mi ju robili este pred rokom, ale tie stavy boli uz vtedy).Citam, ze magnet. rezonancia je dost spolahliva, tak preto sa pytam, ci by mohla nieco prehliahnut a EEG alebo CT nie.

abrhplus

MR je najspolahlivejši aa odhlaí aj milimetrové tumory.EEG a ani CT sa nedá s tým porovnat.MR odhalí neporovnatelne všetko v porovnaní s CT.

MR mi odhalila tumor na mozgu ale CT to nevedelo odhalit, lebo drobné turmory nemusí ukázat.Mám íst v decembri opat na MR aby sa zistilo či mi to nerastie a či nie práve ten mikroadenom sposobuje moje stavy.

Al myslím že nie je neškodný ako mi vysvetlil endokrinolog

Ak MR ti nič nepreukázalo tak CT ti už vobec nič nepreukáže ovela spolahlivejšie je MR aj drahšie vyšetrenie než CT mozgu.

To čo ti nemusí preukázat CT ti preukáže MR je to neporovnatelne spolahlivejšie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

magnet.rezonancia, CT, EEG - Fórum - ZDRAVIE.sk