Som ZŤP a potrebujem bezbarierovo prerobit kúpelňu

remi

Ja som na vozíku už pár rokov, ale podľa posudkového lekára nemám na to nárok. Korupcia, škandály, kam sme sa to dostali?.....drogy zbrane mafie, kto je sviňa prežije... asi tak

Bubliii

Dajte si pozor, ako písala gabča (síce už staršieho dáta), ale stále platí, že je tam nejaká hranica, koľko musíte dožiť po prerábke, ak si beriete príspevok od štátu. Ak to človek nedožije, treba to vrátiť. Alebo si nebrať príspevok.

Kostka

Tie informácie dostať od pracovníčky v Ba, Vazovova , je nula bodov zo 100 alebo ja som mala stastie na tri pracovníčky ktoré nič nepovedali a nepomohli

pisti pol

Mám postihnutého syna na ktorého mi bohužial neuznali prerábku kúpeľne,ale mám s tým dosť skúsenosti pretože sám som už ako firma prerobil pár kúpeľní a pri všetkých som pomohol s vybavením žiadostí a formalít čo sa celej prerábky týka. Ak má niekto záujem,tak mu kľudne poradím, alebo aj prerobím kúpelňu a to úplne zadarmo ako to mám uvedené aj v inzeráte na Bazosi (práca Košice do 1 eur.) tel.č.0908175239 ,stačí prezvoniť zavolám Vám späť. Košice.

pan d.

Ono tie socialne zakony su dost na hlavu podla mna. Ludom davaju 60 eur mesacne, ak su na socialke, ale v zapati niekomu daju 3000 eur na prerobenie kupelky:D A nieze dedko alebo babka umrie - ha, ha, ha. Treba asi nosit potvrdenie od nejakej dobrej kartarky:D

gabča

ale co som citala otom tak to nieje nikde napisane ale asi to povedia az na socialke ze?no alebo to treba asi risknut :)