Topamax a tehotenstvo

tpch

Nie vsetko, co je novsie, je automaticky lepsie. Su pacienti, ktori sa liecia fenobarbitalom, co je uz Matuzalem medzi liekmi..

VaMo

Mylit sa v lieku nemylim, ale je uplne jasne, ze indikacia v Lenkinom pripade a v nasom bola pravdepodobne uplne ina... Hlavne je, ked zabera, zlepsi eeg nalez a potom sa do toho asi radsej "nesprta", co je pochopitelne.
V kazdom pripade nas prestavili asi pred 5 rokmi z Topamaxu na Keppru a zda sa, ze to bola pozitivna zmena.../klop klop na drevo/

VaMo

No, jankaaaaaaaaaaa si zabila :-)))
Inak som prekvapena, ze este stale je niekto nastaveny na Topamax...hmmm, mala som pocit, ze sa uz skor snazia prestavit na novsie preparaty.
Drzim ti prsty.

tpch

Je ovela vacsia sanca, ze babo bude zdrava, ako to, ze bude postihnute. Pobehas si trochu po genetike, budu ta viac sledovat a nakoniec porodis normalne babo.
Mimochodom-co znamena "koly"? Myslis slovo "kvôli"?

Lenka19811

Neurologicka o tom vie aj na poradni som bola samozrejme. Ale na neurologii nemali termin skor ako teraz v piatok, aj napriek tomu, ze som tehu a berem lieky. Mna skor zaujimal nazor ci tu niekto bral tieto lieky a babo bolo ok. U mna je to zatial v poriadku ale aj tak sa bojim............

Weva

Nebolo by lepsie proste zatelefonovat - ako na neurologiu tak i gynekologicke miesto cakania do piatku? Ved ked si v 11tt, tak uz si hadam i bola na prvej kontrole odkedy vies ze si tehu?