mam depresie myslim si ze som skareda

Príspevok v téme: mam depresie myslim si ze som skareda
miruska258

Dobry den, velmi ma trapi moj vzhlad akonahle vidim krajsiu odomna alebo moj priatel povie na niektoru ze je pekna upadnem do depresie, placem,trapim sa:(viem ze je to možno detinske ale je to moj problem už dlhši čas si snim neviem rady aj ked skusam samu seba povzbudit ze dolezite je je zdravie a ine priority nejde to.. stale si myslim že som skareda tucna aeste neviem co.. prosim pomožte... dakujem

miruska258

Dakujem vam pekne,budem sa snazit byt sebavedoma poznam o vela skaredsie dievcata a su sebavedome.. a este mna davaju dole..... tak budem aj ja .. teda budem sa snazit..

xy:)

umaras sa uplne zbytocne, docvakne ti to az budes starsia. ze ta bavi si vytvarat problemy, ktore neexistuju. ked ta to tak zere, tak ked povie nejaky kompliment o nejakej herecke alebo co, sa ho nadrzovku spytaj, ci je podla neho krajsia ako ty. no a podla reakcie budes vediet, na com si.

Maoam

jajka som sa az musela zasmiat, veru...20ky sa trapia kvoli malichernostiam a neuziju si co maju, po 30ke pridu prve vrasky, zacne vsetko troska ovisat a vtedy zistia, ze spatneju a ze boli sproste ze si neuzili roky napnutej koze, pevnych prs a ziadne vrasky......aaaaaaach baby nebudte take blbe a teste sa z toho co mate....

kym ste zdrave, neviete co mate, keby ste toto stratili, bolo by vam vsetko ostatne ukradnute a chceli by ste len jedno: zdravie naspät

miruska: ty mas silne depresie ,ktore musia byt liecene, navstiv lekara a psychologa a nieco s tym rob, to sa prejavuje urcite aj inde, nielen v tejto jedinej veci

Nicoll

miruska,hlavu hore:)keby sa priatelovi nezdas krasna tak s tebou neni.ze sem tam povie o nejakej babe,ze je pekna,nad tym sa netrap,pokial ti to nehovori sposobom,ktory by ta mal ponizit alebo sa vyslovene nezalizuje nad kazdou suknou tak si myslim,ze je to normalne ak si chlap vsimne peknu babu aj ked je zadany

miruska258

ACH jaj ja viem že mate v podstate pravdu o sebavedomi o malichernosti a o tom vsetkom... a myslim ze aj ja to viem no neviem si pomoct .... je to strasne ked to na mna pride.. citim sa ako keby mal prist koniec sveta... moj priatel ma lubi viem to ale ked ideme spolu po meste a ide daaka kocka tak hned si namyslam ze bude po nej pozerat a tak .... hoci pozera po inych len naozaj malokedy skoro Nikdy....

jajka001_

ona vyslovene pise ze ked vidi krajsiu od nej tak upadne do depresie - to ja by som musela byt v depke stale :)) beries sa prilis vazne. aj tak casom ošpatnies - prepac ale je to tak. vaz si samu seba, svoje schopnosti a to ze si zdrava.

Maoam

su chalani a muzi, ktori neustale predhadzuju zene nejaku modelku a pod. to potom kaslat na takeho chlapa, vsak nech si najde MODELKU alebo HERECKU ktora zodpoveda idealu

ak je to tento pripad, tak niet o com - nespravny partner

ale ak je to tak, ze len ty si myslis ze nie si dost pekna, tak je to TVOJ problem a nie jeho, co vravia druhi ludia? ako sa vidis ty sama? niektore zeny su k sebe prilis sebakriticke, zvlast tie fakt pekne baby! je to niekedy len skreslene sebavnimanie

jajka001_

kvoli tomu places? prepac ale co si tym pomozes? aj keby si bola skareda, plac ti nemoze,naopak. myslis ze on je s tebou kvoli vyzoru? neprikladaj vyznam veciam ktore vyznam nemaju. ma ta rad, tak si to nekaz hlupostou a malichernostou.
plakat kvoli tomu ze nie som pekná...