Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trvala na vlasy

Príspevok v téme: Trvala na vlasy
Nicky22

Ahojte.Rozmýšlam, že si dám na vlasy trvalú.Ale nie tú hustú, ako si zvyknú dávať starší ľudia, len jemnú.Má s tým niekto skúsenosť? koľko to stoji, ako to dávaju na vlasy a ničí to veľmi vlasy? je na tom niečo pravdy, že si potom asi 24 hodin nemôžem umyť vlasy? alebo ako to je? proste všetko o tom mi prosim napište čo viete :) linky mi prosim neposielajte žiadne.Ďakujem

Nicky22

okej,dakujem vam za info :)
no jasne,chcela som sa este opytat ci to velmi nici vlasy alebo nie...ja sa snazim o moje vlasy starat veelmi..a nemam v umysle prestat .... pravidelne hennujem, mam pekne,leskle vlasy..sice veelmi jemne a tym padom ziaden objem + mi trcia usi, takze aj z tohoto dovodu som si tu trvalu chcela vyskusat.Tak ale zrejme ostanem pri zapletani vlasov, aby som ich mala kucerave :)

megi118

nedávaj si trvalú,ničí to vlasy-je to zásah-stojí ti to za to,potom sa trápiť??
,že máš zničene vlasy,suché-nerob to-radšej si daj natáčky,je to určite lepšie.
Mala som asi pred rokom slabú trvalú,no mala som presne také vlasy,ako som ti opisovala-suché,matné vlasy-velmi som to lutovala,ze som túžila mať pekné vlnité vlasy.
Je to velké rozhodnutie,tak sa dobre rozhodni.

abrhplus

Ja každý rok robím trvalú mojej mame je už šedivá vyjde to podstatne lacnejšie.Kupujem studená vlna s azulenem.A nie je ot žiadne umenie urobit 9 mesiacov jej to vydrží.Stojí do tých 3EUr,je to lacné ked si to porovnáš v kaderníctve ta to vyjde vraj už aj 20 eur jasne náklady na obchod sa premietnu v cene.

ja o tom neivem že 24 hodin si neumit vlasy.úp dnes už rozne trvalové vody ja som síce nikdy nemala ,ale v drogerii ti poradia je už dnes naozaj velký výber.

Ak chceš mat jemné vlny nie ako baran tak treba natáčat na vacsie nátačky a nechat kratšie posobit,ale aj vydrži kratšie.

žiadne linky nepotrebuješ do google natukaj trvalá voda a vyskočia ti rozne druhy.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trvala na vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk