Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sýty červený rúž

Príspevok v téme: sýty červený rúž
katuša

Ahojte, máte skúsenosti s rúžmi sýtych farieb? Chcela by som nejaký naozaj pekný sýty červený, aspoň trošku hydratačný a hlavne aby vydržal. Pokukujem po nových rúžoch MF alebo vraj aj rúže z avonu, 8 hodinové vydržia naozaj tých osem hodín, bohužiaľ avon nemá na ne vzorky...

danielaaa

Katusa, vsetky drzia priblizne rovnako, skusala som aj ruze od anemarie borlind tiez su podobnej kvality, staci si vybrat len farbu,ktora sa ti bude pacit najviac :)

Dijuška

Ak nemáš pekné symetrické plné pery, tak si taký výrazný určite nedávaj! Vyzdvihne nedostatky! Fakt to hrozne vyzerá, keď si taký rúž na seba nakydá osoba s úzkymi perami alebo s nesymetrickými (ak je vrchná pera o dosť užšia ako spodná).

katuša

danielaaa z toho čo si napísala, som pochopila, že si už vyskúšala viaceré značky, preto som sa pýtala či je medzi nimi nejaký výrazný rozdiel :) ďakujem za odpoveď.

danielaaa

Neviem ake ine myslis, uzivam ruze znaciek gosh, loreal, max factor, vydrzia priblizne rovnaako, mala som od lancome a vydrzi tiez priblizne rovnako, ruzo od tych pubertalnych znaciek ako essence nemam odskusane...

katuša

danielaaa aj ja mám rada kozmetiku gosh, no rúže som ešte neskúšala, su dobre? resp. vydržia aspon o čosi dlhšie ako iné?

danielaaa

Ziaden ruz nevydrzi 8 hodin, to by si nesmela vobec pit ani jest, ja mam z avonu nejaky cerveny je velmi pekny aj j mam rada cervene ruze, najradsej mam gosh

katuša

mne sa to veľmi páči, samozrejme tak aby ot nevyzeralo vulgárne, oči jemne nalíčené a tak :) ten 8 hodinový skúšala svokra od kolegyne asi dva x a vravela že aj ked si velmi oblizuje pery, vydržal. mrzí ma len, že z neho niesu vzorky. lebo nie je červená ako červená :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sýty červený rúž - Fórum - ZDRAVIE.sk