nechcem veľké prsia

Príspevok v téme: nechcem veľké prsia
zoe88

ahoj všetci, chcela by som vedieť váš názor, na tento môj \\\"malý\\\" problém. mam 18 a podstatne väčšie prsia, ako dievčatá v mojom okolý.. často z toho mávam depky.. neviem, čo si mám kupovať na seba, lebo nechcem vzbudzovať pozornosť, ale zasa nechcem chodiť staromódne v dlhých voľných tričkách.. rozmýšlala som aj o operácií.. Tak sa chcem vás, ženy spýtať, aký máťe na to názor, či máte aj vy takéto skúsennosti a ako ste to riešili. A chcem sa spýtať aj chlapov, aký majú na to názor.. viem, že si môžete povedať, každá by chcela veľké prsia, ale nemá to až tak veľa výhod, napríklad, športovať sa vôbec nedá.. a tie neustále narážky niesu tiež príjemné.. Tak mi teda niečo k tomu napíšte ak môžete a vopred ďakujem. Inak mám priateľa, ktorý hovorí, že sa mu páčia, ale nevadilo by mu, keby som ich mala menšie, chce aby som bola šťastná..

grétuška

mysli na svoje zdravie, neskôr by si mohla mať problémy... s chrbticou a tak, aj po kojení... kľudne operatívne, uvidíš ako ti bude dobre.

brunuska

moj ty kvet!jedny revu ze maju male druhe ze maju velke!!! tie co maju male chcu mat velke a tie co maju velke chcu mat male...stale dokolecka.