Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Komu veriť? doktorom či vlastným inštinktom?

Príspevok v téme: Komu veriť? doktorom či vlastným inštinktom?
Ellaa

pred nedávnom som sa začala zdavo stravovať.... začala som jesť omnoho viac zeleniny ako nikedy, piť veľa vody.. a začala som vynechávať veľmi sladké a mastné jedla.... pretože trpím stredne ťažkou formou akné... keď som bola u doktorky a povedala som jej, že som vylučila niektoré potraviny povedala mi, že akne suvisi LEN S HORMONMI a že mam začať opať normalne jesť... to som aj urobila a opať sa mi začali robít veľké bolestivé vredy na brade... čo mam robiť?

uhlie

tpch,

v konecnom dosledku sa ale na antikoncepcii usetry. O par rokov, ked budu chciet zeny uzivat antikoncepciu, bude stacit, ak sa napiju z vodovodu a nebudu musiet navsetvovat lekara. Ale zatial je pitna voda nezavadna sudiac podla romskych osad.

uhlie

Ja neverim nikomu a nicomu. Ani doktorom a ani vlastnym instinktom. Casto sa mi stava, ze premyslam, comu a komu vlastne verit, ale nakoniec sa mi prestane chciet rozmyslat o tom a tak asi nakoniec aj tak zhltnem len to na co mam chut. Niekto by si mohol pomysliet, ze ako je to mozne, ako sa moze niekto spravat takto nezodpovedne, ale ja som uz raz taky.

tpch

vies, to je tak, ked pomaly vsetky zeny jedia antikoncepciu. potom tie hormony vycuraju a ten moc ide dalej.
vsak tie hormonalne receptory sa musia zblaznit a potom sa to riesi nasadenim antikoncepcie, akoby to boli cukricky. a kruh sa uzaviera.

jajka001_

ja som v puberte take problemy nemala...podla mna je to urcite stravou, teraz do toho davaju same svinstva. by ma zaujimalo ako vyzeraju štatistiky o akne teraz a pred 20timi rokmi.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Komu veriť? doktorom či vlastným inštinktom? - Fórum - ZDRAVIE.sk