Mám ho rada?nemám ho rada?

Príspevok v téme: Mám ho rada?nemám ho rada?
helina5

Ahojte :)Mam 17 a paci sa mi kamarat..problem je v tom, ze ja sa dobre ucim a chystam sa na vysku, a on je na strednej ktora ho nebavi a ma zle znamky..je z toho nestastny a zvykne si vypit :/..ale ja mam strasne rada jeho povahu, vzdy ma rozosmeje a snazi sa brat svet s nadhladom :)Vzdy si hovorime vsetko, chapem jaky je...ale vsetci naokolo ho povazuju za spatneho.. aj ked viem ze taky nie je...mam dat na city a risknut to alebo sa usetrit zbytocnych problemov??

fifiBB

fu.. taký čo sú zlí su vždy zábavnejší ako tí dobrí, majú viac temperamentu, čo mi baby obdivujeme a to nás priťahuje, no vo vzťahu to nie je žiadná výhra..Tí tichí su menej zábavný, ale zpravidla dobré duše, čo neublížia..verím ti že to ta na nom pritahuje, že vie byť vtipný a podobne.ale ten alkohol a nezlučitelné rozdiely medzi vami hovoria svoje..teraz je to príťažlivé že ste rozdielní, ale v budúcnosti je to vážne na škodu, ked ty chceš to a on to, spočiatku sa možno prisposobí tebe, lebo bude zalubený, ale po 5 rokoch vzťahu mu to bude jedno a pojde si za svojím moja. Treba myslieť na budúcnosť a hladať partnera ktorý je rovnaký ako ty..to Vás bude spájať a pripúta Vás to k sebe..