Muži - prieskum (časť II.)

Príspevok v téme: Muži - prieskum (časť II.)
Novalelka

Chcem tu mať yjadrenie mužov!

1.najviac sexi časť ženského tela(tvar sa nepocita - aby to bolo rovnocenné s prieskumom o ženách:))

2.ženy majú mať vlasy dlhé/krátke

3.čo vám najviac prekáža na ženách/aké ženy vás najviac odpudzuju

4.čo je podľa vás na žene horšie...velký zadok/malé prsia

5.dokázali by ste žiť vo vzťahu so ženou, s ktorou vám to po sexuálnej stránke klape ale všetko ostatné funguje len tak-tak?

Bingham - lepšie otázky ma nenapadli:)

bingham

Tak predsa si len zalozila tu temu... :)

1: ked sa nepocita tvar...tak ritka urcite ...ale musi byt malinka... :)

2: jednoznacne dlhe tmave vlasy !!!

3: ked ma zena kratke vlasy...nestara sa o seba a je taky smudla...blondiny sa mi tiez moc nepacia...(hnede oci su vynimka)...dalej ked je zena prehnane namyslena...ale to su veci...s ktorymi sa da nieco robit...ked ta zena sama chce...a este sa tu spominali zlatokopky...ale tie mi nevadia...ved kazdy zaraba tak ako vie... neee ??? :)

4: pre mna zadok...prsia mam rad aj male aj velke :)

5: no takto...ked som so zenou len pre sex...tak to neberiem vobec ako vztah...takze nie nevedel...ale naopak...keby som zenu lubil...a po sexualnej stranke by to nebolo ono...vobec by mi nerobilo problem s nou ostat aj cely zivot...moze byt nee ??? :))

huuu

1.podľa mna je na žene veľa peknych vecí:D nevem sa rozhodnuť ale asi každy chlap najprv pozrie na zadok a postupne ide nahor
2.dlhšie su krajšie večšinou,ale niektorým sa hodia aj kratšie
3.namyslenee zlatokopky a najviac ma vie nahnevať ak si ta žena mysli o sebe veľa a neni ani pekná:D
4.moc nemusim ženy typu moc veľky zadok a male poprsie...ale tak ked si mam vybrať jedno,či zadok alebo prsia...viac by mi vadil veľky zadok-ale aj veľká riť vie očariť:D...
5.nvm sa tak rychlo rozhodnuť ale tak ak by som bol spokojný po sexualnej stranke tak by som to s nou asi nechcel skončiť:D nvm aspon by som si chvilu užil:D:D

0mega

no v takom pripade to nie je vztah ale vztah zakaznik - .. hm no nenapadne mi to slovo :) nie predajca.. ale nieco podobne

Novalelka

áno áno:) pozor na otázku číslo 5. formulované je to tak že : sex ide výborne ale inak si až tak veľmi nerozumiete.

traktorista

anketaaaaaa

1. asi brucho
2. stredne (po az pod ramena)
3. falos
4. to prve
5. nie

tak 5.ka bola chytak, ja ze to bude formulovane v style "sex nejde ale ostatne ano"

trololo

1- chodidlá, najviac sexi je nahá časť ženského tela.

2- neviem, niektoré sú pekné s dlhými iné s krátkymi. rozhodne jej tie vlasy musia svedčať.

3- ženy z divých vajec, maľované fifleny, tlsté s piskľavým hlasom, necudné. fajčiarky. holdujúce alkoholu a drogám v prehnanej miere.

4- veľký zadok

5- nie

Ondrej 86

1. nohy, zadok

2. urcite dlhé

3. zlatokopky, fajciarky, ... nemusí to byt ziadna modelka ale vyložene tie nesportové-mandravé typy nemusim

4. velky zadok je horsie

5. áno :)