Vymenny listok k usnemu, potrebujem?

Príspevok v téme: Vymenny listok k usnemu, potrebujem?
Adulka

Potrebujem ist usnemu kvoli zalahnutemu uchu, nech mi to len vyplachne, potrebujem na to listok od obvodneho lekara? Mam pocit, ze uz nie, ale radsej sa pytam, nech ma neposle prec, dakujem.

A dalsia vec, nemam doplatene v zdravot.poistovni jeden mesiac, som teraz nezamestnana, mesiac som nebola evidovana na urade prace a v zdrav.poist. mi dali sek, aby som si to doplatila a este som to nezaplatila, nebude s tym problem, ze ma lekar nezoberie? inak mam vsetko OK, teraz za mna hradi UP odvody, kym sa zamestnam, len jeden mesiac si musim doplatit. Dakujem

Adulka

nie nieje to problem, zaplatim to, len som chcela ist usnemu dnes, no neordinoval. a v zdravot. poitovni mi povedali, ze to mozem zaplatit aj na 2x, este to ani nieje po splatnosti. doplatim to do dvoch tyzdnov, nemam teraz na rozhadzovanie peniaze, len som chcela vediet, ci ma zoberie.

tpch

Osetrit ta lekar osetri (nebude vediet, ze si dlznik), ale moze peniaze za svoje osetrenie od teba vymahat, takisto poistovna moze vymahat (pokojne aj exekutorom!), takze NAJPRV si daj do poriadku poistenie (to je taky problem zaplatit sek za jeden mesiac?. To si chces narobit zbytocne problemy? Nezabudni, ze vsetci-aj poistovna, aj lekar-maju tvoje kompletne udaje...
Listok k usnemu nepotrebujes.

maruska123

pochybujem, ze jeden mesiac zavazi...to by potom poistovne nic ine nerobili, len cele dni informovali lekarov, kto ma nedoplatky...

Adulka

to znamena ze ked nemam jeden mesiac este doplateny, tak ma lekar nezoberie???? som z toho zalahnuteho ucha nervozna a este ma zacala aj boliet. som z Pezinka.

malaanka

Určite nepotrebuješ,ja som bola na ORL. minulý mesiac a nepotrebovala som nič.A pritom som dovtedy chodila k inému lekárovi.Ale tie odvody musíš zaplatiť.