Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tigi, alebo Joico

danielaaa

ja som mala uz od tigi tiez prpravky, maju uzastny spej na objem,ale chcela som aj K-pak, pojdem si asi najskor po vzorky

Danielle24

Ahoj. Ja osobne si myslim, ze obe znacky su dobre. Joico trosku drahsia. Mne sa celkom pozdaval TIGI - taky kondicioner na hnede vlasy :)

liv99

tak co sa tyka K Pak, mam skusenost len s "deep penetrating reconstructor treatment", co je vlastne maska na vlasy. je dobra na znicene vlasy, napr. farbene... myslim, ze zrovna tento vyrobok, by ti tvoje vlasy zatazil, je fakt dost silny. sampon som z tejto sady neskusala, ale predpokladam, ze ti asi tiez bude silny, ked mas jemne vlasky. najlepsie by bolo skusit vzorky, alebo objednat cestovne male balenie a vyskusat.

danielaaa

livi, ja mam nenormalne jemne vlasy,ale konceky potrebujem vyzivit, pretoze su suche aj vlasy celkovo,avsak skoro vsetky sampony na suche vlasy mi moje jemnucke vlasy zatazuju....ten k pak zatazuje??

liv99

Mam skusenost s Joico K-Pak deep penetrating reconstructor treatment, je velmi dobry, aj na znicene vlasy a tigi mam bed head sampon a kondicioner (ruzove balenie) a ten tak dobre voni, ze ho pozivam uz asi rok :).

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tigi, alebo Joico - Fórum - ZDRAVIE.sk