Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prášky, drogy, alkohol

Príspevok v téme: prášky, drogy, alkohol
jessie126

potrebujem poradiť a neviem kam sa mám obrátiť. kamarátke sa stala jedna vec... vypila si trochu avšak nie natoľko aby to spôsobilo tzv. okno ako spôsobuje nadmerné množstvo alkoholu...problém je v tom že následne akoby stratila pamäť na celú noc respektíve nepamätá si čo robila ani ľudí okolo seba..jednoducho nič..je teda možné že by jej neikto v jej neprítomnosti dal niečo do nápoja nejaký prášok alebo drogu? chcela sa obrátiť na lekára a dať sa aj vyšetriť ale nevie kde s tým pochodí..prosím iba seriozne rady. ďakujem

doubledog

na to naozaj staci par mg nejakeho benzodiazepinu, v kombinacii s alkoholom to spravi svoje
akurat to plnidlo, z ktoreho su tabletky, sa zle rozpusta, takze prakticky je to trosku tazsie.

0vecka

2 antimandarin jj vyzera to tak... ale ak ju xcel niekto pretiahnut tak sa to stale oplati viac ako slapka nehovoriac o tom ze je to bezpecnejsi sex a asi to aj takychto ludi viac berie...

antimandarin

ja si myslim ze nikto neda drogy druhemu len tak !ved je to drahe a kto to ma si to nehava pre seba ked na to fici,naco by to davali druhemu neznamemu ?
podla mna sa ozrala ako doga a ma okno

jajka001_

pokial nema podozrenie ze jej niekto ublizil, znasilnil ju a pod. tak nema dovod ist na toxikologicke testy, aj tak ktovie ci by jej to len tak vybavili.
kludne moze byt sa veelmi opila, okno je bezna vec u tych co piju

jankaaaaaaaaa

no neviem... tazko povedat.
ale ako pisem, ked si nepamata vobec nic, tak si nemoze pamatat kolko presne alkoholu vypila.. a to bude asi najrozumnejsie vysvetlenie co sa stalo. teda ak tam fakt nemal niekto dovod ju omamit

jajka001_

za prve ked pijes, mas otupene zmysly
za druhe su aj velmi silne tabletky, by ti mohli rozpravat baby ktore omamili a znasilnili a muzi ktorych prostitutky kompletne okradli
za tretie, nie kazdy sa pozastavi nad chutou drinku kedze vsade to chuti inak

jankaaaaaaaaa

0vecka: akej drogy das par mg a clovek je uplne mimo ze si nic nepamata???
a ano hovorila som o liekoch na spanie

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prášky, drogy, alkohol - Fórum - ZDRAVIE.sk