Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo robit aby som nebola taak sama

Príspevok v téme: čo robit aby som nebola taak sama
samaaaa

Ja sa cítim tak sama,už sem píšem z úplného zúfalstva.Pred vyše rokom sa mi skončil 3 ročný vztah, kamarátky mám ledva ledva, nieže by som bola ja na vine, alebo by som ich zanedbávala počas toho čo som mala vztah, ale poznáte to, ked sa darí tak sa darí. Počas mojho vztahu som hocikedy nevedela s kým mám íst skor von, pred rokom v júli sme sa rozišli, jedna z kamarátok si našla priatela - tak sú často spolu, málo chodí domov, druhej sa narodilo dieta, spoločných známych čo sme mali, tak to boli vačšinou z jeho strany, kontakt nedržíme, a dalšia ktorú poznám už 7 rokov je celkovo že divná. Je to samotárka, ktorá nepotrebuje nikoho k životu len svojho priatela, s ktorým nerobí nič len všetok volný čas trávia nakupovaním, už skoro vobec nie sme v kontakte.... Ja študujem posledný rok na výške, externe čiže školu mám v sobotu, robotu si tu neviem nájst, pretože bývam v malom meste a tento posledný rok to už ani velmi neriešim, nakolko mám pred sebou diplomovku, skúšky štátnice, a potom chcem odíst do zahraničia... V lete som tiež bola v Nemecku kde som pracovala a velmi mi to chýba. Ja som spoločenský typ a velmi mi chýbajú kamarátky a o tom, ako mi chýba vztah, to už ani nespomínam. Ubíja ma to, byt celé dni sama doma, nemám čo robit...Akurát v sobotu idem na konzultáciu a začnem písat diplomovku. V meste kde bývam som sa všade informovala o práci, no nikde nič- banky, recepčná, kultúrny dom, obchody, úrady, proste všetko, z iných miest mi ani nezavolajú, pretože majú kopu žiadosti... Takže celé dni som zavretá doma, rozmýšlala som že začnem chodit cvičit, ale to stojí tiež dost penazí a ja na rozhadzovanie nemám. Mám kopu volného času a nemám ho s kým trávit...Každá z kamarátok má už svoj život- ako som písala, 2 z nich majú deti, dalšia má priatela, takže vačšinu času sú spolu v Bratislave.. Vie mi niekto poradit čo mám robit?

Magy

samaaaa nepises z akeho maleho mesta si, ale uplne maleho asi nie, ked tam mate plavaren. neskusala si nadviazat komunikaciu, najst nejaku vhodnu dusu na pokeci, v miestnosti daneho mesta? za skusku nic nedas...

Magy

samaaaa nepises z akeho maleho mesta si, ale uplne maleho asi nie, ked tam mate plavaren. neskusala si nadviazat komunikaciu, najst nejaku vhodnu dusu na pokeci, v miestnosti daneho mesta? za skusku nic nedas...

samaaaa

Jazyk sa učím aj ja, lebo ho budem potrebovat ked chcem po škole odíst, učenie na skúšky budú tiež, ale chýba mi spoločnost, kamarátky, niekto s kým íst niekedy na kávu, na diskotéku, do plavárne. Samozrejme tie kamarátky čo mám tak raz za čas s nimi ideme, ale to je velmi málo

spoločenská

ja mám tiež rada spoločnosť, ale počas VŠ som nemala až tak veľa času na zábavu. študovala som dosť ťažkú školu, takže som stále mala čo robiť. po škole som sa hneď zamestnala, zase bol progra. a teraz som už pol roka doma, lebo firma v ktorej som robila skončila. odišla som teda k rodičom a tiež som na malom meste. robota tu nie je, kamarátky sa už odtiaľto dosťahovali. síce si každý deň cez internet zháňam prácu, ale ani to nemôžem robiť od rána do večera. aby som sa nenudila, začala som čítať knihy. určite je to lepšie ako len tak márniť čas. a začala som sa učiť ďalší cudzí jazyk. zvýšim tým svoju kvalifikáciu a raz sa práca určite nájde.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.