Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dieta, nedieta :)

Príspevok v téme: Dieta, nedieta :)
1angelina23

Blbo som to zaradila a,ale inam sa t o nehodilo, jednoducho som vcelku spokojna so svojo postavou pri vyske 165cm mam 55 kil.. ale predsa by som chcela dat nejake 4 kila dole,ktore som nabrala este minulu zimu a odvtedy sa na mne drzia a drzia.. ale radikalne diety drzat nechcem a na sport nemam cas,, tak sa vas chcem spytat ako riesite taketo problemy vy,ked nechcete hladovat ale ani sa prezierat a vyzerat ako tuleň:D... nejete po siestej,, alebo obmedzujete stravu?...alebo co? :D spravite si denny jedalnicek?

Nathy123456

to by bolo super :D zeby som tu nezverejnovala facebook, poslem ti g mail a prosim ta posli mi tam tvoj facebook a najdem si ta :)a nejaky jedalnicek zostavime, tesim sa :))
natalia.ciki@gmail.com

1angelina23

naty:D mozeme.. :-))) budem rada,, mohli by sme si zostavit aj nejaky jedlanicek alebo nieco spolocne nech v tom nie som sama

Nathy123456

Angelina, ja som na tom velmi podobne ako ty :) akurat mam 22, 165 cm, 56 kg :(..tiez som mala vzdy okolo 50- 52 kg...a tiez som sa trosku rozjedla viac...Taktiez uzivam HAK a som si ista, ze to bude aj tym, ze voda sa nam udrziava v zaludkua pridava nam nieco na vahe, ale urcite to bude aj stravou a celkovou zivotospravou... Aspon u mna :)Hlavne som v poslednej dobe...cca: rok a pol som pila vela energetickych napojov, alkoholu, sladkosti a kadejakych kalorickych hluposti hlavne v nocnych hodinach :) A povedala som si, ze nemozem uz pribrat ani gram, hlavne teraz ked sa blizi zima, ked takto budem pokracovat , tak priberiem lahsie ako v lete. Chcela by som si spravit nejaky rezim, ktory budem fakt poctivo dodrziavat. Napr, polnohodnotne ranajky, ovocie, obed tiez plnohodnotny a, olovrant daco lahsie vecera zeleninova lahsia.Chcem spravit kazdy vecer aspon 70 brusakov..A budem chodit rychlou chodzou po skodoch pesi , lebo sa v kuse vozim len vytahom, ach ja leniva :D Ale hlavne chcem sa citit dobre, chcem byt vzdy najedena. A staci mi vaha 53 kg, taka optimalna, zeby ani prsia velmi nesli dolu, teraz som spokojna :) ked chces mozem ti dat facebook a obcas si napiseme ako nam to ide a tak :)

jajka001_

ja som vzdy schudla na "svoju vahu" tak ze som vecer nejedavala, to mi stacilo. plus samozrejme jest normalne, neprejedat sa, vypustit sladkosti. aj viac pohybu som mala ako teraz aj ked nie privela.

evik1

tak potom ty si ukážkový prípad,že v lete sa viac hýbeš,lebo zrejme je to len o tom.ja HAK nejem,no aj tak mi váha tiež vyskočila,dokonca pohybu mám viac ako pominulé roky,asi stárnem...

Weva

Nooo, tazko sa Ti radi :) ono sama podla toho co pises mas predstavu, ze kde moze byt pes zakopany... tak hlavne maj so sebou trpezlivost a pockaj si na postupne vysledky... a v dobrom - ked uz beries tu HAK tak aspon nahovor priatela nech Ti pomoze s tym pohybom :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dieta, nedieta :) - Fórum - ZDRAVIE.sk