Kratka zabava, alebo dlha nuda ?

Príspevok v téme: Kratka zabava, alebo dlha nuda ?
traktorista

Kedze sa tu objavuju mierne paranoidne temy, skusim jednu anketu tiez:

Ak by ste mali na vyber, zili by ste kratko ale kralovsky, alebo dlho ale otrocky?

Ide o model zivota, ktory mozeme pozorovat kazdodenne. Niekto zije podla prisnych pravidiel, nikdy neriskuje no dozije sa dleho veku. Iny clovek zije kazdy den ako keby bol ten posledny, avsak raz skor ako neskor na to doplati.

Ktore je lepsie, ktore by ste si vybrali a preco?

Povedzme ze:
A) 15 rokov rychlo
B) 60 rokov pomaly
(od dovrsenia dospelosti 18tich rokov)

Pod slovom rychlo myslim:
- ziadne starosti s uctom, nekonecne chlastu, tabaku, sexu a inej zabavy a toto vsetko v skutocne neobmedzenom mnozstve.
Pod slovom pomaly myslim:
- pracovat 8 hodin denne, 5 a pol krat do tyzdna, more vidiet maximalne 2x za zivot a aj to len stredozemne, jazdit na spotrebu a odmietnut si vsetky horevymenovane "hriechy"

Tak co ? ;)

doubledog

ked som bol mladsi, zil som skor typ A, ale uz ma to davno nebavi, ani na to uz nemam fyzicku a psychicku silu, takze skor som sa prehupol na to B
:)

aj ked teda more som videl uz castejsie

123nezufaj

jajka urcite su v blave nejake a navyse na internete podla mna su urcite cviky aby si telo pripravila na horolezecku zataz :) podla mna nieco take jestvuje :) drzim prsty a omega ty ma snad nesklames :D

Lills

Urcite druha moznost, zit normalny priemerny zivot.

Zivot plny chlastu, tabaku, sexu a inej "zabavy" ma teda nelaka ani nahodou.

Slobodna

rýchlo, rýchlo, rýchlejšie :-)
Život je dar, treba si ho vážiť ale aj vychutnávať, zámerne je to nastavené tak, že nikto z nás nevie kedy zomrie.

jajka001_

myslim ze ked sa raz do toho pustim, tak sa od toho uz neodtrhnem :) niekto zavidi drahe auta, ja zazitky...v lete som snivala aky by to bol zivot, byt horsky vodca :)) hej, naozaj :))
omega, ved taky skuseny horolezec by mi to zmakol vysvetlit nie? ja som rozumna nesla by som hned na najnarocnejsie trasy

123nezufaj

omega, ale ved tym som prave myslel, ze nejakeho partaka co sa tomu rozumie a je jedno ci kamarat ci profesional. Ved aj kamarat môze byt profesional len s tym rozdielom, ze je to kamarat :) zodpovednost by mala byt na rovnakom mieste ked nie este väcsia, ale v tomto pripade sa zodpovednost neda merat ci väcsia ci mensia tu proste musi byt a basta :)

123nezufaj

to, ze nemas cas ani prostriedky Ti nebrani sa prihlasit do toho klubu ci ano? Môzes nadviazat len cisto informativne priatelstvo s niekym co Ta s tym najprv oboznami, bude rozpravat zazitky, nastrahy a podobne. ziskas kontakt a navyse aj nejake to info :) nakoniec si to este aj rozmyslis :D :D alebo naopak si to oblubis tak, ze sa toho nedokazes vzdat :)