vaginálna mykoza

Príspevok v téme: vaginálna mykoza
mrnava

už asi 5 dni pocitujem svrbenie a pálenie okolo vonkajších rodilie mám podozrenie na mykozu je mošné že som ju dostala pri umývaní ked som tade prešla sprchovacím gélom .. pokožka mohla byť poškodená rpetoež osm sa predtým holila a nepoužila osm okrem sprchovacieho krému žiadny prípravok na holenie .. moše to dostať aj baba ktorá má eče len 15 rokov ? ...a či sa jej zbavím ked mi skončí menštruácia pretože niekde som čítala že krvou sa napadnuté bunky odplavuju alebo to treba tak či tak preliečiť po menštruácii. nejaké rady .. skor od prírody ... dakujem

odpovedam

mozes mat podrazdenu pokozku kvoli holeniu. Neviem, ci si sa holila prvy krat alebo aj predtym, ale niektore zeny sa ani holit nemozu, lebo ich pokozka proste reaguje velmi nepriaznivo. Samozrejme, ze palenie a svrbenie moze byt aj mykoza. Menstruaciou sa nic neodplavi, to je hlupost. Mala by si ist na kultivacne vysetrenie ku gynekologovi, pretoze to svrbenie a palenie nemusi byt z mykozy. Lekar ti nasadi presnu liecbu presne na tvoj problem.

janekMY33

Budes asik citliva a nie mykoza takze budes sa sprchovat tak musis zabranit samponu aby sa ty dostal na bimbulku ked sa budes umyvat ziadne pripravky iba cistu vodu alebo zabranit aby sa ty dostaly tie chemicke cistiace prostriedky na bimbulu a pradlom to bude asik podobne ziadne umeliny