Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hnis v zube

Príspevok v téme: hnis v zube
boliamazuby

Poprosím oradu odborníka alebo aj skuseného...
Asi 5 rokov dozadu mi našli v zube hnis postup bol taký že mi ho vyvrtali vytiahli hnis nechali otvorený potom som šla ku svojej zubárke ta mi dala vložku no zub ma po 4 rokoch začal bolieť zase dovtedy ma bolel tak permanentne tak mi ho môj nový zubár vytrhol. Teraz som mala ten istý problém začal ma bolieť ako ten predtým išla som ku zubárovi ten mi zub okamžite vytrhol, vraj je mrtvy nedá sa nič robiť... no ja som ho citila čiže nerv tam bol nie? nemohol mi ho zachrániť ešte? asi polroka do zadu som sa mu sťažovala na citlivosť toho zuba, urobil mi RTG ale nič tam nevidel iba povedal že ak bude bolieť mam prisť .... nemohol mi už vtedy nejako pomôcť? no nič zub je už von aj tak s tým nič nespravím ale chcela by som sa opýtať či je nejaké riešenie ako tomu predchádzať lebo toto je už druhý zub v priebehu 5 rokov a to mám len 18 nechcem byť štrbava alebo s protézou už v tridsiatke

boliamazuby

no ja som tam prišla a vravela som mu že ma bolí zub povedal že s tým sa už nič nedá robiť že je mrtvy a že ho treba dať von, až potomsom si kukala na nete prečo mi ho musel vytrhnúť až som si uvedomila po prečítani par článkov že mi ho nemusel vytrhnuť. No ide aj o to že ten predtým bol na tom tak isto tiež som tam mala hnis a tak liečili mi ho a nakoniec mi ho aj tak museli vytrhnúť lebo sa mi tam stále hnis tvoril.. tak možno si povedal že takto to bude aj stýmto alebo uvážil že by som ho nechcela liečiť, neviem ale pri najbližšej návšteve sa sním o tomporozrpávam vten deň som vážne nemala náladu to konzultovať hlanv nech spraví niečo aby ma nebolel a myslela som si že je odborník ( aj teraz si to myslím, zo všetkých zubárov čo som mala je asi najlepší) ale možno čoskoro zmením názor no uvidím aj tak ďakujem za odpoveď. Urobila som asi chybu ja mala som bojovať za svoj zub ale hlupy človek sa učí na vlastných chybák :)

Annika1987

To ti ani nic nevysvetlili? Pytala si sa vobec? Dobry zubar sa spozna aj podla toho, ze vsetko konzultuje s tebou a ze ti vsetko vysvetli. Ak aj nemohol zub zachranit, tak ti mal vsetko jasne vysvetlit, aby si sa nemusela pytat tu. Ale zda sa mi to prilis hrrr riesenie trhat zub len preto, lebo boli. Dnes uz su sposoby, ako sa zuby daju zachranit, aspon mrtve, aspon korene, aspon cast korena... Skratka zda sa mi to prilis rychle a radikalne, zvlast ked mas len 18. Ale nemame vsetky informacie, ktore mas ty. Takze podla toho, co si napisala, ti tu nikto nepovie, ci bol postup spravny. Mozem ti len odporucit zmenit zubara, najlepsie na zaklade dobrych referencii, a ten uz ti to zhodnoti...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hnis v zube - Fórum - ZDRAVIE.sk