Únava po jedle, závrate, zhoršené dýchanie...

Príspevok v téme: Únava po jedle, závrate, zhoršené dýchanie...
marcello

Dobrý deň,
obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc, radu, názor. Niekoľko mesiacov ma trápia tieto problémy. V okolí žalúdka a pod pravým rebrom mám pocit strašného tlaku, najmä keď sedím - je to takmer neznesiteľné, nakoľko mám aj sedavé zamestnanie. Chodil som s tým k obvodnej, tá ma poslala na neurológiu. Objednal som sa teda na vyšetrenie. Toto som však nestihol lebo tieto moje problémy dorástli takých rozmerov že sa mi začalo zle dýchať a mal som závrate. Bol som týžďeň hospitalizovaný v nemocnici. Bol som na všetkých možných vyšetreniach (rozbor krvi, moču, sono brucha, rtg+CT pľúc, echo srdca, EKG,neurologické vyšetrenie, gastroenterologické vyšetrenie, ORL vyšetrenie -pre pískanie v ušiach) všetky výsledky mám v norme, jediné čo mi bolo zistené je slabý zápal žalúdka, na ktorý mi bol predpísaný Quamatel a Meteospzmyl na uvoľnenie črevných kŕčov a bol som prepustený domov aj keď som lekárovi hovoril že sa stále necítim dobre. Teraz užívam spomínané lieky ale stav sa mi vôbec nelepší, medzi 4-5 hodinou ráno ma zobudí pálenie v oblasti kde končia rebrá na chrbte, pri hlbšom nádychu cítim akoby mi na oboch stranách niečo tlačilo na pľúca. Odvtedy už nemôžem spať, iba sa prevalujem na posteli. Po raňajkách a akomkoľvek jedle sa moj stav ešte zhorší, začne sa mi krútiť hlava, som totálne vyčerpaný,malátny, ospalý, musím si ľahnúť. Až po niekoľkých hodinách sa dostanem do takého stavu že som schopný vstať z postele. Toto trvá až do večera, kedy sa môj stav ako-tak zlepší. Neviem si už rady, bol by som rád za akúkoľvek radu, som z toho už psychicky vyčerpaný.

house

Podla mna mate abstak.Zrejme ste nieco uzival mohli to byt aj lieky a naraz ste ich prestal brat.Na niektore lieky vznika taka silna zavislost ako na drogy a zavislost sa prejavuje presne takymito priznakmi ako mate Vy.Ja som mal abstak na rudotel, bolo to nieco priserne.Naraz som ho vysadil.Ten pocit neprajem nikomu, je to horsie ako bolest pri zlomenine.Viem co hovorim.