Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nocna smena

Príspevok v téme: Nocna smena
minonka567

Ahojte, chcela by som vediet Váš názor, poprípade poradit, alebo nejaku osobnu skusenost. Od novembra začínam po dvoch rokoch nezamestnanosti pracovat. Mala som na výber denne smeny: pokladne, robenie bagiet, alebo usek ovocie a zelenina. Ja som si však vybrala nočnú smenu pod ktoru patri vykladanie tovaru...vybrala som si nočnu kvoli vidine volna cez den, vela volného času....teraz však pochybujem. Neviem, ako mi to bude vyhovovat, enviem to zhodnotit, ked som to ešte nezažila. Viem, že v noci vydržím byt dlho hore, nerobí mi to extra problémy, avšak ine je pracovat,..rozmýšlala som že by so mto zmenila na dennu smenu na useku ovocie zelenina, ale vraj je to velmi tažke, sa tam natahovat s bedničkami...dakujem.

ewelin28

Manka sa nebojim..jednak nemam hmotnu zodpovednost a po druhe...staci vacsia porzornost...a malo by to byt ok :)
no akoze v pokladni nie je zle...fyzicky sa velmi nenamakas..ale ak si velmi citliva povaha...tak to asi nie je velmi praca pre teba....pretoze niektori zakaznici su totalne...hmm..slusne povedane..hlupi :)..ti vedia poriadne pokazit cely den...ale niektori su v poho...treba si nato len zvyknut....a tak ja tam robim uz tri roky....ale mylsim si ze prve 3 ci 4 smeny budu najtazsie..potom uz pohodicka..drzim palce

minonka567

ewelin28 - a ake je to v pokladni?? nebojis sa manka??? alebo ked je dlhý rad, že tam ludia šomru a nadavaju?? ako dlho ti trvalo, kým si sa do toho zabehol?? diki

ewelin28

tak zavisi od kazdeho....aka robota mu viac vyhovuje....ale myslim si,ze stale robit nocne nebude bohvieco...a po druhe..budes utahana z prace..takze volny cas cez den asi prespis no....
ja brigadujem popri skole v pokladni...cez den samozrejme heh...a urcite by som nemeneli za vykladanie tovaru :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nocna smena - Fórum - ZDRAVIE.sk