Poskodena platnicka

dadia

Ahojte, mám herniu disku L5-S1 typu protrúzie s kontaktom na pravy koreň S1, a trpím bolesťami už osem mesiacov, ale to tak, že v noci sa niekedy budím na to, že nemám, resp. si necítim nohu. Bola som aj na obstrekoch a pomohlo to na týždeň. Viete mi poradiť, čo s tým??

free

masaze a rozne neinvazivne technyky by som pri liecbe az tak bolestivych pripadov nedoporocuval, lebo chrbtica je dost citliva a tadial funguju nervove drahy hore a dole ako zrychleny vytah.pokazte vytah na 10 poschodi alebo na 2 poschodi na 1 rok a vsetci chodte po schodoch a ty odolnejsi to zvladnu na na 10 poschodie vybehnut alebo zbehnut na 2 posch.,/ nervove drahy chrbtice/ pre tych co nevladzu je to utrpenie a este vacsim utrpenim je ak im zburaju aj schody a to neopatrnym postupom a neznalostou. co odporucam? vyhladajte svojho odb.lekara a hlavne neurochir.amb., ktory dokazu diag. chorobu a liecit, tlmit bolesti v pasme jej ucinku.ak mate s touto chorobou aj psychicke problemi ako strach, depresie, odcudzenie zo spolocnosti ako strata zamestnania, rodiny a citite sa menej cennym clovekom pre vase okolie ako nepohyblivym, nehanbite sa navstivit aj psychologa alebo psychiatra vo vasom blizkom okoli a pomozete hlavne sebe prekonat cim skor vase ochorenie.

vikiboy

kto mi vie poradiť,treba dať operovať platničku,keď je prasknutá a ešte aj vysunutá,či pomôže akupunktúra?
stredoslov.region

nikyna

alternativa,ked si 8 rokov bez operacie co ti pomohlomdostat sa z bolesti?Mam ten isty problem a mam pred operacioun, chcem od toho odstupit, ale skusila som hadam vseko.

edi

Dopočul som sa, že na prasknutú platničku údajne pomáha ozonoterapia. Zatial o nej neviem nic bližšieho,za každu informuciu vopred dakujem.

zefo

otazka este na Alternativa..
aku alternativu si si zvolila ked si 8 rokov bez bolesti? ako Ti pomohol Tvoj primar? ja som uz zufaly z toho vsetkeho,som ochotny vyskusat vsetko, no operacie zatial nie..Diky ahoj

zefo

Ahoj Ag
Aká je to prosím Ta Dornová metoda??
Mam podobný problem už asi 5 rokov a nepomohla ani ozonoterapia...
Díky ahoj