Chcem lásku, ktorú nikdy nestratím

Príspevok v téme: Chcem lásku, ktorú nikdy nestratím
alexandraL.

Veľmi túžim po láske. Ale takej hlbokej, úprimnej .
Veľa ľudí mi tvrdí, že mi je dobre samej . Lenže prečo oni tak nežijú ? Cez týžden som v škole, vtedy to až tak neriešim , ale niekedy sa cítim hrozne sama. Potrebujem vedla seba osobu ktorej by som sa mohla vyrozprávať, človeka s ktorým by sme sa naozaj ľúbili. Možno mám v hlave zafixované niečo, čo ani neexituje.....
Mám zopár kamarátov s ktorými sa dá pokecať , ale medzi nami je čisto kamarátsky vzťah. A tí druhí, sú zasa zadaní. Občas sa tak pýtam prečo to nemože byť inak. V čom som ja iná ako ich frajerky..
A vlastne KDE sa zoznámiť s niekým ? Internet -nie dakujem , už stačilo . Škola? -tam zoznamovanie v podstate nijako nefunguje. Dnes chalan babu už málokedy len tak osloví .
Niekedy sa mi zdá že nepatrím do tejto doby. Nevyznám sa v ľudoch . Chcú sex, ale nič viac, po dlhoročných vzťahoch zrazu prídu na to , že oni vlastne už další vzťah ani nechcú , lebo sa nechcú viazať . A tak zase ide len o sex.
Komplikované. No takto to často je !

Láska je niečo čo chcem, niečo, čo sa snažím pochopiť a niečo, čo proste potrebujem ...Ved bez nej , sa to nedá ..

Genesis

to po com tuzis je len viac menej len iluzia ... tak svet nefunguje ... problem je z casti ten ze deti nepripravuju na realitu skutocneho sveta ale vychovavaju ich rozpravkami ... bohuzial zivot neni rozpravka ale velmi velmi kruto a egoisticky stvoreny program.

V realnom zivote zili spolu az do smrti a stastni je velmi velmi nepravdepodobne ... nemozu za to ale ludia ale ta vec co stvorila zivot.

Laska, sexualna pritazlivost su casovo omedzene a u kazdeho je tato dlzka casu rozdielna

ale aby som ti nebral vsetky iluzie tak k tomu len tolko ze to co hladas je velmi velmi nepravdepodobne ze to najdes

pozitivna vec ale je ze velmi velmi nepravdepodobne neni nemozne

dalsie pozitivne co mozem napisat ze su aj chlapi co im naozaj ide o vztah a nie len o sex :)

a hladat kde ? ... nevylucuj ziadnu moznost ani tie co si zavrhla ... pretoze aj vela krat na mieste kde by si to vobec necakala najdes cloveka tvojej krvnej skupiny ktory tam je tiez omylom :)

abrhplus

suhlasim s tebou nič iné odo mna nechceli len sex,nech idu do...

ale podla mna ak by si chodila medzi ludi tak skor sa s niekym zoznámiš,vždy ist vonka medzi ludí.

BJ

Myslim si, ze clovek je zdravy vtedy, ked nieje zavisly od druheho cloveka, teda netrpi nedostatkom lasky, ak nikto nieje naokolo. Chorobny stav je byt zavisly od niekoho, potom sa jeden o druheho boji, a strach vzdy vytvara tie najhorsie dramaticke scenare a postupne vsetko zrujnuje. Tam kde je dostatok lasky, nemoze existovat ziaden strach.

BJ

Tym som nechcel povedat, ze ludia by sa nemali milovat, je to este krajsie, ale zaklad je sebelaska. Dolezite je preto, neocakavat lasku k druhemu cloveku ako vacsnu, ale ako podmienenu, docasnu zalezitost. Kedy vyprcha, nic sa nestane, lebo clovek nic neocakava. Tak to ma byt.
Zrani sa len vtedy, ak chce zamenit lasku k druhemu za tu vacsnu lasku, vtedy sa sklame (pokial nezomrie skor, ako vyprcha, ale v tom pripade aj tak clovek zomrel nevedomy, takze to podstatne nestihol pochopit)

BJ

Ja myslim Alexandra, ze tou osobou, ktoru hladas, by si si mala byt sama. To je ta vacsna laska, ktora odijde az v momente tvojej smrti... ale vtedy ti to uz bude jedno, odijde s tebou. Teda, bude s tebou az do smrti, na vacsnost.
V ziadnom pripade nemozes najst vacsnu lasku v niekom druhom. Maximalne tak v nejakej fiktivnej vymyslenej osobe (napr. Boh) ale to by som uz ostal radsej pri laske k sebe, ostanes tak sebavedomejsia bytost.

bella12

Jediný, kto Ti môže dať lásku, ktorú nikdy nestratíš, ktorá potrvá večne a ani smrť ju nepremôže, je Ježiš. Keď miluješ muža, vždy je tu riziko sklamania, pretože muž je len človekom, ktorý robí chyby. A keby bol náhodou dokonalý, má ešte jednu nevýhodu - je smrteľný. Len božia láska potrvá naveky.

youki

jajka: smutna pre teba, pre nasu generaciu alebo celkovo?
Ja osobne som spokojny s dobou - nepatrim k tym co rano vstanu a uz nadavaju aky je blby den, blbe pocasie, vlada ... myslim ze mame viac moznosti ovplyvnit svoj zivot ako v minulosti.