Ziarlim, no nechcem ziarlit

Príspevok v téme: Ziarlim, no nechcem ziarlit
milly345

Ahojte, ide o to ze priatel ma stretavku zo strednej skoly, ja to beriem ako normalnu vec, v ziadom pripade mu nehovorim aby tam nesiel ani nic podobne, ale tak v podvedomi mi to trosku vadi kedze som trochu ziarliva. Viem ze nemam na to ziadny dovod, chcem sa toho zbavit ale zatial sa mi to velmi nedari. Urcite je tu mnoho z vas co to zazivaju. Sme spolu uz dlho a verim mu ale ja niesom velmi dovercivy typ z coho vypliva ze neverim ostatnym ludom. Nechcem zaidne rady len nejake nazory alebo ako vnimate vy taketo situacie. Chcem si len tak s niekym pokecat.

trojka333

luciano - to čo si napísal vôbec nie je absurdné, žiaľ stáva sa to až príliš často....ako si napísal...chlapi sú už takí

User_37597

moj priatel bol teraz v sobotu na stretavke zo strednej.sme spolu 4 roky.samozrejme ze mi to nebolo jedno.a ano ziarlila som.a tiez mi nebolo jedno ked som videla fotky so spoluziackami.ale vsetko co som prezivala nemozem dat na vonok a uz vobec nie mu nadavat..neviem o nicom co by zle urobil.a ak je nieco coskoro to vide najavo ako kazda loz.takze sa tym nezatazuj rovnako ako aj ja som prestala.

milly345

luciano.....ved ja to viem, ani si nemyslim ze by k niecomu takemu doslo, a preto sama nerozumiem preco mi to vlastne vadi...

luciano

No, žiarliť máš prečo. Stretne sa tam s krásnymi spolužiačkami, ktoré naňho vybehnú a on neodolá ich kráse a šarmu. Určite si to tam s niektorou rozdá. To je normálne. Chlapi sú už takí.
Ale kecám čo? Je to absurdné, rovnako ako tvoja žiarlivosť.