Stale sucha

Príspevok v téme: Stale sucha
nananaa

ahojte, moj problem je v tom ze som pri sexe stale sucha. kedysi to tak vobec nebolo, zvlhla som len pri pomysleni na sex, teraz ak sa objavi nejaka tekutina, tak to az po orgazme (klitoralnom). Vaginalny orgazmus som nikdy nemala, tak si myslim ze to moze byt aj preto ze sa na ten sex uz az tak netesim,ked viem ze z toho nic nebude. Prijemne pocity pri sexe tiez nezazivam uz casto, prave kvoli tej suchosti. lubrikacny gel mi moc nepomaha. da sa toto nejako vyriesit? dakujem za kazdu radu

nananaa

janek, som si ista ze ho lubim ze nic ine mi nevyschlo :)

*DobraRada,dakujem za radu.
moj majl: haf.nuf@gmail.com

budem rada ak napises viac :)

DobraRada

Nana, mozno ti to bude zniet hlupo, ale ja mam nasledovnu skusenost. Ked napr. nemam moc naladu na sex alebo som unavena, cokolvek.., partner vie, co ma robit. Prilozi prst k mojmu analnemu otvoru (vobec nemusi vojst dovnutra), vyvinie nepatrny tlak a do 2 min. som vlhka. Ked sa o to pokusal prvykrat, som ho zahriakla a teraz som aka spokojna.. A on tiez :) Odporucam vyskusat!

Inak popravde, mam stvrteho partnera a od prveho s kazdym dalsim moje ozajstne "mokre" vzrusenie trvalo kratsiu dobu. Od 1 roka pri prvom partnerovi po 5 mesiacov u aktualneho. A takisto ho velmi milujem (ako aj ty), po ziadnom inom netuzim. Vedela by som ti o tom napisat viac. Ak mas zaujem, napis mi svoj mail.

janekMY33

pises ze partnera menit nechces ze sa lubite ale to nemusi byt zrovna laska to moze znamenat ked si vyschla aj uplne nieco ine

janekMY33

V tom bude nieco ine ked si len tak vischla.To bude ze tvoja vasen k tomu jednemu priatelovy vyschla.Treba vyskusat co pomoze napriklad sa mazlit s neakym novim krasnim chalanom atd

nananaa

sme spolu 4 roky. o romantiku sa snazim ale akosi nie je cas a ani chut ked sme obaja unaveny z prace. nebyvame spolu, vidame sa par krat do tyzdna lebo nie sme z jedneho mesta.. planujeme aj spolu byvat, ale ja sa toho bojim, hlavne toho ze potom uz mozno bude sex len velmi zriedkavo, a taky ten stereotyp. aj ked ja mam pocit ze ten stereotyp v posteli je to uz teraz. hlavne kde sa mi tak moc do toho tiez nechce ked viem ze nemozem cakat nijake poriadne uspokojenie. ale skusim pemoct unavu a pripravit nejaku tu romantiku a dufam ze to pomoze..

lalalaa:)

ja to iste ako pises. sme spolu viac rokov, nemame nezhody. antikoncepciu som vysadila pred pol rokom a nepomohlo to. mozem robit co chcem a nevlhnem - az pri orgazme, ale ten musim dosahovat inak ako sexom, zo samotneho styku nemam nic. priatel je dobry pozorny.. a na zaciatku som bola mokra len som si na sex pomyslela. :(

cilinder

ahoj :) kolko ste spolu ak sa smiem opytat?
Aj ja som mala taky problem zo zaciatku vztahu vsetko v poriadku , potom sa to pokazilo. Ale teraz je to zase vinikajuce byvame spolu a sme spolu stastny.Skuste nejaku romantiku (sviecky , horuci spolocny kupel , vinko , romanticka hudba , pekna dlha predohra... ) a potom to pojde. Netreba sa hned hrnut do toho , pekne pomalicky treba ist nato.... a stale bud uvolnena a nemysli na nic :) drzim palce :)

nananaa

partnera urcite menit nechcem. lubime sa a je nam spolu dobre. su tam nejake nezhody niektore ma trapia viac, niektore menej, ale nic co by sa nedalo zvladnut..
rozchadzat sa kvoli tomu naozaj nechcem ale to vzrusenie mi ozaj chyba :( este nejake rady?