Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

jedlo a kašeľ

Príspevok v téme: jedlo a kašeľ
Roman86

Chcel by som sa informovať, ak by mi vedel niekto poradiť. Je možne, že po jedle mám strašne silný kašeľ až ma napína na vracanie ? A neraz som sa už aj povracal. Pľúca mám vyšetrené aj všetko čo s tým súvisí a na nič sa samozrejme neprišlo. Rozmýšľam, že teraz skúsiť niečo so žalúdkom. Alebo, neviete o nejakej rade, ktorá by mi mohla pomôcť? Za odpovede vopred veľmi pekne ďakujem.

Roman86

U mňa to trvá už od konca mája :/ Astmu nemám, dal som sa vyšetriť, alergie na nič, pľúca v poriadku. Tiež ma napadol reflux, keďže som o tom čosi čítal na internete. Prestal som aj fajčiť, dúfam že to vydržím čo najdlhšie :) a lieky ešte nemám žiadne. Ale, v každom prípade sa objednám na gastro vyšetrenie. Možno mi pomôžu. Tebe prajem to isté ;)

asi reflux

Myslím, že je to možné a myslím, že to mám aj ja. Je to ojedinelý prejav refluxu, z ktorého sa môže vyvinúť i astma.Niekto má pálenie žáhy, niekto až zvracia, iný kašle. Práve teraz kašlem asi od augusta, pričom astmu zhoršenú nemám a proste kašlem a kašlem, lieky na reflux beriem a neprechádza to. Je pravda, že diétu nedržím, lebo to už by som nejedla skoro vôbec. Skús ísť na gastro vyšetrenie.
Sú aj nejaké tzv. babské rady, hádam si ich \"vygugliš\".

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

jedlo a kašeľ - Fórum - ZDRAVIE.sk