Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyzivove doplnky

Príspevok v téme: vyzivove doplnky
peto88

mam doma od firmy nefdesante tieto vyrobky: lecitin, koenzim Q 10, beta glukan, omega 3, vapnik horcik zinok skin komplex, probio psylium, gikgo biloba, zensen, rakytnik zeleny caj vitamin C

chcel by som sa spytat a poprosit vas o radu, ze ako by som mal uzivat tieto tablety, napr. mam si dat 1 tabletu zo vsetkeho naraz alebo je lepsie si to rozdelit vo forme rano, obed, vecera

Health999

ako je mozne ze je rovnaka ip, ked to kontrolujem je to tak, co je to za hovadinu :D

inak to synbio je dobre probiotikum alebo existuje aj nejake lepsie?

Health999

ja som za poslednych 5 mesiacov vystriedal 4 atb: penbene, dalacin, duomox, sumamed, a potom prednison a hydrocortison, cize som dost zdevastovany po tychto vsetkych liekoch, mne by mozno nejaky ten doplnok pomohol, co by ste mi prosim vas doporucili z tychto doplnkov ?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.