Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

z ryšavej na špinavú blond

Príspevok v téme: z ryšavej na špinavú blond
echelon

takže..moje vlasy sú prirodzene také bledo hnedé,pieskové alebo špinavý blond, niečo také a raz som sa rozhodla že si dám farbu, tmavú orieškovú kt. mi chytila dosť tmavo, to bolo asi tak pred rokom,medzitým a aj v lete som si farbila vlasy penovými farbami-vždy inou ale odtirň bol taký popolovo hnedý a vždy mi to chytilo na ryšavo!!!už nechcem ryšavé vlasy a u kaerničky farbenie resp. zosetlovanie veľa stojí a mama mi to nezaplatí tak prosím poradťe mi akú značku a odtien arby aby mi to chytilo aspoň na hnedo,najlepšie na takú popoluvú len nie zasa na ryšavo:)

normanius

jednoznačne kadernícky salón:D to je najôepšie riešenie, ja som mávala tiež ryšavé vlasy len preto že mi farba nechytala inak a potom som šla ku kaderníčke a je zo m
a blondínka,taká prirodzená. nie peroxidová:D

danielaaa

jankaaa ta farba co si tu dala je krasna, ale na vlasoch bude taka tmavsia hneda a po zosvetlovaci uz duplom, mam to odkusane niekolkokrat,
echelon na rysavu farbu ti blond chyti bez odfarbovania, tiez to mam odskusane avsak v salone, ved si daj 1 krat nafarbit vlasy v salone a potom pouzivaj farbu z drogerky, avsak rataj s tym ze skoro vsetky chytaju o dost tmavsie ako na skatulke, ked chces tmavsiu farbu od sucasnych vlasov

echelon

tá farba na obrázku je presne ako moja preva!!:D ďakujem!
a rozmýšlala som aj nad odfarbovačom ale v škole sme mali jednu babu-praktikantku a ona si ich odfarbila a mala ich lesklé len také že nažltnuté a potom si dala hnedú farbu(aspoň tak hovorila) a teraz to má oničom,bez lesku a zničené

jankaaaaaaaaa

ja by som ti odporucala vlasy odfarbit napr. syoss-om a potom nafarbit na taku hnedu aku chces. ale musis davat pozor na vyber farby, aby nemala v sebe odlesky do oranzova, lebo zasa ti to chyti na rysavo

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

z ryšavej na špinavú blond - Fórum - ZDRAVIE.sk