Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrubé nohy

Príspevok v téme: Hrubé nohy
matulda

ahojte potrebovala by som poradiť ohliadne mojich nôh, su take hrube nepekne :/ chcem mat nohy chudučke peknučke, tak prosím poraďte mi ake potraviny su na nohy najhoršie a čo naopak pomáha :/? a aj ake cvičenia su dobre ? hlavne aby neboli take hrube, a prosím nepíšte že to je genetika lebo neverím každý môže schudnúť keď chce, len ho to potom odrádza a povie si že načo to potom bude robiť, takže prosím doré rady

Kitty-Chan20

Ahoj, ja tiez nemám najchudšie nohy ,mám ich trochu silnejsie ale nevadi mi to dakedy mi to vadilo ale teraz mi to nevadi chcem len povedat ze ked ma niekto silnejsie nohy tak sa to neda zmenit je to v genetike ,ale ked ich chces mat trochu chudsie tak cvic :)

carey

Ahojte dievčatá, aj som jedna z tých žien, čo má hrubšie nohy, ale ja tam mám ten tuk čo sa kolíše :) cvičím nejaké tie mesiace, dávam si na to rok, po pol roku sa mi nohy zmenšili o nejakých 7cm ale stále tam ten tuk je, ale menej. Cvičím na to hlavne drepy, výpady a zdvíhanie panvy a samozrejme kardio musí byť. Takže nezúfajte, ide to, ťažko ale ide, treba sa z toho hlavne tešiť a nie cvičiť lebo musím a zdravá strava je alfa omega

DobermanFULL

radím každemu kto ma hrubšie stehná začniťe robyť drepy s vlastnou váhou aspon 4 série a v každej sérií spravte o 10 alebo o 20 alebo si spravite podla svojho , švihadlovanie je tak isto dobre nie len nohy zapájaťe ale aj iné partie tela spevnuje sa aj telo , a tak isto je dobry a namáhavý cvik sedenie oprety k stene alebo sedenie vo vzduchu tam si to zvišujte po minútkach dufam že vám to pomože :)

Carellova

Treba robiť takto : Kazdy den alebo druhy, dat si minimalne 40 minut RYCHLEJ CHODZE bud na pase alebo pri prechadzke .....

Naozaj pomaha ! Moja mam schudla takto za par tyzdnov. A este k tomu nejaka svizna hudba a 40 minut pretecie ako voda :)

DRZIM PALCE !

matulda

no dakujem za rady, ten beh som v poslednom čase začala praktizovať uvidím čo to dá, snažím sa uplne vyškrtnúť sladké, a už asi rok cvičím pilates, ten niečo pomohol ale myslela som si že to da viac, potom by som sa chcela spýtať či je dobra vec aj orbitrek či ako sa to vola take že sa šlape nohami a zaroveň ideš aj na ruky :D, a ešte ako by som mala viac upraviť jedalniček hlavne na tie nohy

xdanielax

evik :) tych kuskov by bolo viac, ale asi som priebezne zmenila satnik :)) ja si myslim, ze sa treba zmierit s tym, co nam genetika nadelila. Robis co sa da, vysledky su vidiet, a to, ze nie si vyrisovana ako fitnesska POCAS SUTAZE o to vobec nejde. Aj tak behom roka ma zase fazu, kedy vyzera uplne inak :) navyse, fitnessky tiez maju iste geneticke predispozicie, plus je za tym ovela viac driny, ovela vacsi doraz na jedlo, doplnky, dietu... rozumies. Ale to je ich praca.
kludne si daj mesiac, dva na rybach prsiach a zelenine na pare/vode ako ony. Jedzi diureticke pripravky, plus milion inych doplnkov, cvic dvojfazovo kazdy den a o tie dva mesiace budes istotne vyzerat celkom inak nez teraz.

alebo sa zdravo stravuj a zdravo vyzeraj. Pravdu: ked k nam do posilky pridu chlapci a dievca v obdobi pred sutazou, sice maju svaly co su im pekne vidiet ale.. neni to ono :) chba tam ta "stava" ovela viac sa mi pacia s 5 kilami navyse - alebo ja neviem kolko priberu ale u niektorych je to aj viac nez 5 :)) tam neni zivot v tej tvaricke, nech sa usmievaju a napinaju svaly jak chcu :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrubé nohy - Fórum - ZDRAVIE.sk