Hrubé nohy

Príspevok v téme: Hrubé nohy
matulda

ahojte potrebovala by som poradiť ohliadne mojich nôh, su take hrube nepekne :/ chcem mat nohy chudučke peknučke, tak prosím poraďte mi ake potraviny su na nohy najhoršie a čo naopak pomáha :/? a aj ake cvičenia su dobre ? hlavne aby neboli take hrube, a prosím nepíšte že to je genetika lebo neverím každý môže schudnúť keď chce, len ho to potom odrádza a povie si že načo to potom bude robiť, takže prosím doré rady

evik1

No hej,pokým Ty máš jeden kúsok,ja mám také všetky,vieš?isteže mám svaly,ale sakra,prečo ich nevidno!to by musela byť riadna rysovačka a bolo by vidno 7 rokov môjho snaženia,ale ako?to mám jesť samé ryby a prsia?To robia oni pred súťažou,ja som normálna žena.najideálnejšia by bola zel+bielk.,ale ja tej zeleniny moc nemôžem,a tu nastáva problém.

xdanielax

evik :DDD iste je to bud tou prackou alebo svalmi ;) mimochoodom, teraz vazne, u teba by som tie svaly vobec nevylucovala, kedze behas po clenitom terene, do kopca atd. Ale si velka kocka, uprimne, nestresuj kvoli kusu latky ;-) (hoci viem, ako to vie potesit, tiez mam take rifle niekde zahrabane na spodku skrine a radsej ich ani nevytahujem :DD )

evik1

Danielka,si milá,dakujem,ale nie je to tak,chcem sa zmestiť do tých riflí čo pred rokom .dvomi...tzn,že buď som ich prala na vysokej teplote,alebo som pribrala.tzn,buď svaly,alebo tuk,môžem si vybrať nie? hahaha.Ako sa mi máš inak?

sevilia1

gladyssa

je nemozne po aerobnej cinnosti ze zhrubnu nohy... asi je to potom ten vydaj kompenzovany ovela vyssimi davkami jedla, potom ano, inak tazko.