Hrubé nohy

Príspevok v téme: Hrubé nohy
matulda

ahojte potrebovala by som poradiť ohliadne mojich nôh, su take hrube nepekne :/ chcem mat nohy chudučke peknučke, tak prosím poraďte mi ake potraviny su na nohy najhoršie a čo naopak pomáha :/? a aj ake cvičenia su dobre ? hlavne aby neboli take hrube, a prosím nepíšte že to je genetika lebo neverím každý môže schudnúť keď chce, len ho to potom odrádza a povie si že načo to potom bude robiť, takže prosím doré rady

xdanielax

:DDD ano su take mohutne baby co su vsade "velke" aj nohy maju neforemne a velke. ale podla mna to je tiez tuk, len zrejme v nejakej hrubsej konzistencii :))

vevess

ale da, spoluziacka bola strasne tucna ale trebars na telocviku ked som cvicili tak ta noha bola v kazdej polohe tlsta rovnako. nic sa jej tam neknisalo. ja ked som ju nahla tak mi to zliezlo vsetko dole.

xdanielax

ja si myslim ze na to nie je treba test - vidim ci sa mi to trasie alebo nie. hrube nohy bez sadla, ked dotycny doteraz necvici(l) to sa snad ani neda.

Maoam

ja nepoznam cloveka, o ktorom viem, ze pravidelne behava, ktory by mal hrube nohy, vsetci su stihli a pekne vytrenovani, vsetkym vyrazne zostihleli nohy aj boky

vebe

Dolezite je aby si si postavila realny ciel. O vrodenych dispoziciach, a teda genetike mozes pocuvat, ale nemusis, len sa potom necuduj, ze tvoj ciel a predstava je nerealna a nesplnitelna. Ty asi nikdy nebudes mat chuducke, tenucke dlhe nohy, lebo si inak stavana. Neznamena to, ze nemozes urobit vobec nic. Bezci mavaju svalnate, ale stihle nohy, lebo na beh pouzivame tie skupiny svalov a takym sposobom, ze su nohy vypracovcane ale nie hrube. Bicyklovanie uz je o inom- pozri si cyklisov, maju vypracovane dost masivne stvaly na stehnach, co by sa ti asi nepacilo. Takze skus zacat pravidlene behavat na dlhsie trate a najdi si niekde vo fitku program zamerany na vytrvalost, kde sa poskakuje, pouziva taky schodik a tak. Zlepsis si vykonnost a spravis nieco pre svoje nohy. Dobra je rada aj s tymi opatkami, sprvany typ nohavic a uvidis, bude to dobre.