Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mesacne sosovky, fakt ich nosite jdeden mesiac?

čočka5

ja mam tiez mesacne ...obcas sa mi stalo ze som to presvihla... ako nemalo by sa nic stat ..ale napriklad ja ich po mesiaci viacej citim v oku ma viac rezu akoby ...a tiez zavisi od toho aku hygienu dodrziavas ci to stale preplachujes a davas do noveho roztoku a tak.. a ja mam toricke na astigmatizmus a mne v optike zena povedala ze ked to budem moc dlho nosit tak uz cez to nebudem tak dobre vidiet ale nemam ten pocit :))

lochness

ja to tiez robim kompromisom - kedze ich nemam v ociach kazdy jeden den, tak si ich menim po mesiaci a pol... take ze 2-3 mesiace mi pridu uz extremne, to by som sa bala, ale mesiac a pol v pohode podla mna, tiez som tak citala ze sa to da o polku natiahnut :)

xy:)

nemalo by sa. preto je napisane ze su mesacne, lebo sa nosia mesiac. kazdopadne, vo vacsine pripadov sa nic nestale aj ked ich mas mesiac a pol. ak nechces mat kvoli tomu zbytocne problemy, tak je lepsie ich vyhodit po mesiaci.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mesacne sosovky, fakt ich nosite jdeden mesiac? - Fórum - ZDRAVIE.sk