Bez orgazmu :(

tanja22

pre tuza... ahoj mala som ten istý problém až dokým som to nevyskúšala sama...bola som sama doma mala som pohodlie a zapla som si pečko... drazdila som si klitoris ale to som vôbec ešte netušila, že dosiahnem orgazmus, ked som ho dovtedy nikdy nezažila... dráždila som sa dlho... dosť dlho inokedy by som to už nechala tak a potom to prišlo a bol taký poriadny silný že som bola úplne mimo a zaním som dosiahla ešte jeden, použila som prsty a vibrátor vyskúšaj a daj mi vedieť, ale maj trpezlivosť určite ho dosiahneš:)

filozof

stale rovnako rychlo, a bliziacemu sa org. zrychlit jemne.... predpokladam ze chces asi kliktorialny org.
ono nie je odveci aby ti chalan ak ma dost dlhe prsty nasiel bod G, s ktorym s ada tiez dobre pohrat, ale holku som zatial timto sposobom nespravil, ale da sa to! vsetko toto sa da spravit misionarskou polohou, a spravnym uvolenim, co si uz asi skusala, ale....
skus vybrator, alebo ine pomocky, ...
alebo neiktore specificke polohy, a vsak nezabudaj na ten fuckt ze minimalna doba na dosiahnutie org. u zeny je 5min v priemere! takze aopson tak dlho vyonavaj dane drazdenie....snad som ti pomohol....

filozof

ahoj, ono som ten pripad chalana co holku nevedel spravit asi vyse polroka, strasne am to trapilo, az napokon ked sme boli v seru sami atd romantika, som jej sepkal take tie veci zo srdca tipu lubim ta, co osm jej to povedal po prvykrat, tak potom nasledovali vzajiomne obrabacky a holka sa mi spravila dvakrat a to bolo radosti, heh som mal vacsiu nez ona, ....
ona mala viacero chlapcov, ale len sjednym vedela dosiahnut org. proste to nevie a navys eje to strasne unavovalo...
ako na to? orgazmus je zalezitostou mozgu, nie vaginy a nicoho podbneho, takze musis byt naozaj v pohode naladena, mrrrtne dlha predohra, rozne kraviny nielen klasika, pouzi fantaziu a neboj s ana nic spytat chlapca ci ti nespravi co ta napadne, a potom, cim viac priamo drazdi kliktoris, ci sam aci chalan, je jedno, (pokracovanie)

mojko

ahoj tuza myslím si že si nemala štastie na partnera pretože veľa záleží na ňom ako ťa vzruší a ty sa musíš vedieť úplne uvolniť.Ahoj.