Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Demencia - Alzheimer

Sisinka

Mame zistili asi pred 10 rokmi alzhaimera od vtedy berie transdermalnu náplasť Excelon 4,6 mg 1 x denne,rano citalec 10,večer tiapridal ,asi 1,5 berie Xanax 0,5 mg polovicu len večer,berie ho kvoli stavom,ze napr.3 dni ale aj noci vôbec nespala,stále niekam chcela ísť,nebola ani chvíľu v klude,zdalo sa mi ,ze jej to pomáhalo,stav sa zlepšil,no teraz po čase mam pocit,ze je omamena,alebo ako by bola mimo.Iné lieky ani vitamíny neberie.Nevie uz sa sama ani najesť,reč je nezrozumitelna,je dezorientovana,ruky naťahuje pred seba ako keby niečo chytala a olizuje si prsty.Viete nám poradiť ako by sa dal jej stav zlepšiť,má 89 rokov,da sa nejako pomôcť.Ďakujem

tejka

Dobry den,potrebujem poradit je to rok co mamine dianostikovali alzhajmera uziva promemore na pamat a estitil antidepresivum a obcas ked je nekludna je davam tiapretal ako jej mozem pomoc co vysadit a co nasadit citala som o tych vytaminoch .....pomozte

LMarika

Tiez mozem potvrdit, ze lieky ako Seroquel a Risperdal, cize tazke antipsychotika, zhorsovanie pamate vyrazne urychluju, sama som kedysi opatrovala v Rakusku babku s alzheimerovou chorobou a brala tie svinstva. Bola som pri tom, ked jej to nasadili a odvtedy sa jej pamat zacala rapidne zhorsovat, zatial, co dovtedy to bolo len take pomale zhorsovanie pamate. A cuduj sa svete, ze mnohi celkom zdravi ludia si to davaju predpisovat dokonca celkom dobrovolne. Jeden na spanie, druhy na socialnu fobiu, treti na depresiu, stvrty na nervozitu pred skuskou a potom sa cuduju, ze stracaju pamat.

Ivka 1

Veľmi dobrá je kombinácia Ginkgo + Artic Sea , sú to produkty na prírodnej báze s vysokou vstrebateľnosťou.

elnara

Dobrý deň,prosím vás poraďte mi niekto.
Mám 82 ročného otca,ktorý má stareckú demenciu 2.st.Psychiater mu predpísal lieky z ktorých bol ešte viac mimo.Po 2 dńoch sme ich vysadili.Berie aj výživový doplnok Ginko.Hľadám tiež niečo prírodné čo by mu ešte viac nezhoršovalo jeho stav.Prečítala som celý príspevok a na základe uvedeného množstva informácií rozmýšľam nad D3 10 000iu+K2,+Colostrum alebo Ashwaganda od Swanson .Čo by bolo prosím vhodnejšie,
prípadne niečo iné?Ďakujem

RNG

majakub, predajne na Slovensku som zavrel uz pred vyse 5 rokmi, lebo som mal na nich privelku stratu, peniaze, cas aj nervy. takze ked chces dobre a lacne doplnky, muasis si ich sam vyhladat a doviezt, najma z USA obchodov ako napr iherb.com swansonvitamins.com puritan.com
Na to ti staci mat len platnu kredit/debit kartu s medzinarodnym uznanim, tj na zahranicne nakupy, co ti rozne banky na poziadanie vydaju.

majakub

RNG dakujem velmi pekne čitam od vas prispevky aj o depresii a dočitala som sa že mate predajnu v Lc a ba kde presne? dakujem ešte raz

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.