Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Demencia - Alzheimer

tejka

Dobry den,potrebujem poradit je to rok co mamine dianostikovali alzhajmera uziva promemore na pamat a estitil antidepresivum a obcas ked je nekludna je davam tiapretal ako jej mozem pomoc co vysadit a co nasadit citala som o tych vytaminoch .....pomozte

LMarika

Tiez mozem potvrdit, ze lieky ako Seroquel a Risperdal, cize tazke antipsychotika, zhorsovanie pamate vyrazne urychluju, sama som kedysi opatrovala v Rakusku babku s alzheimerovou chorobou a brala tie svinstva. Bola som pri tom, ked jej to nasadili a odvtedy sa jej pamat zacala rapidne zhorsovat, zatial, co dovtedy to bolo len take pomale zhorsovanie pamate. A cuduj sa svete, ze mnohi celkom zdravi ludia si to davaju predpisovat dokonca celkom dobrovolne. Jeden na spanie, druhy na socialnu fobiu, treti na depresiu, stvrty na nervozitu pred skuskou a potom sa cuduju, ze stracaju pamat.

Ivka 1

Veľmi dobrá je kombinácia Ginkgo + Artic Sea , sú to produkty na prírodnej báze s vysokou vstrebateľnosťou.

elnara

Dobrý deň,prosím vás poraďte mi niekto.
Mám 82 ročného otca,ktorý má stareckú demenciu 2.st.Psychiater mu predpísal lieky z ktorých bol ešte viac mimo.Po 2 dńoch sme ich vysadili.Berie aj výživový doplnok Ginko.Hľadám tiež niečo prírodné čo by mu ešte viac nezhoršovalo jeho stav.Prečítala som celý príspevok a na základe uvedeného množstva informácií rozmýšľam nad D3 10 000iu+K2,+Colostrum alebo Ashwaganda od Swanson .Čo by bolo prosím vhodnejšie,
prípadne niečo iné?Ďakujem

RNG

majakub, predajne na Slovensku som zavrel uz pred vyse 5 rokmi, lebo som mal na nich privelku stratu, peniaze, cas aj nervy. takze ked chces dobre a lacne doplnky, muasis si ich sam vyhladat a doviezt, najma z USA obchodov ako napr iherb.com swansonvitamins.com puritan.com
Na to ti staci mat len platnu kredit/debit kartu s medzinarodnym uznanim, tj na zahranicne nakupy, co ti rozne banky na poziadanie vydaju.

majakub

RNG dakujem velmi pekne čitam od vas prispevky aj o depresii a dočitala som sa že mate predajnu v Lc a ba kde presne? dakujem ešte raz

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Demencia - Alzheimer - Fórum - ZDRAVIE.sk