Demencia - Alzheimer

Súvisiaci obsah

RNG

Niekomu na cirkulaciu krvi v mozgu pomaha aj enzym nattokinaza a serrapaptaza. Ja beriem nattokinazu pravidelne, lebo mam tendenciu ako znacna cast stredoeuropanov tvorit prilisne krvne zrazeniny a to je zialbohu zodpovedne az za 50% umrti(porazky, infarkty, zlyhania nedokrvenych organov,) nehovoriac o trombozach v koncatinach.

Drzim palce!

malaanka

Začala som mame dávať vit.D3 5000 Iu 3x3 tobolky.
Objednala som si aj kokosový olej a synovec mi objednal NAC.
Som zvedavá,či jej to niečo pomôže.
Budem vás aj ja informovať.

RNG

Nuz lekari co mali s megadavkami vitaminu D-3 ten uzasny uspech davali 3-4 tyzdne davku 50 000 IU a potom ju znizili na 10 000 IU. Na zaciatku da D-3 v krvi s extremne nizkych hladin zvysil az na trojnasobok normalu, potom pri 10 000 IU poklesol na normalne hladiny. A kedze prve problemy s predavkovanim D-3 zacinaju az od 100 000 IU dodavane dlhodobo, tak tieto siv=ce zrejme megadavky nesposobuju ziadne skody.
Inac na ilustraciu u mladeho cloveka sa na priamom slnku pri opalovani za 1/2 hodiny vie vytvorit vyse 10 000 IU vitaminu D-3, takze v tomto svetle sa to nezda az tak mega to doplnovanie

malaanka

Vlad
chcela by som vedieť kde kupuješ tie prípravky a pod akým názvom.
Ja som už mame objednala vit.D3 5000.Ale neviem,koľko jej môžem dať.RNG píše,že aj vyššie dávky.
Môžem ti napísať mail?

RNG

Vlad, vynikajuco!!!
Este mozes pridat aj D-3 a curcuminoidy s bioperinom, pripadne aj nattokinazu a antioxidanty vinpocetine, huperzine a gingkolidy na zlepsenie krvnej ciorkulacie a obsiahol si vsetky doplnky, co su na Alzheimera ucinne!!!

Vlad

Nedajte sa odradiť. Tiež mám starú mamu chorú na túto chorobu (84 rokov) a mala ju aj jej mama a aj jej brat. Nejako to súvisí s dedičnosťou. Videl som na YouTube video, kde najeká americká lekárka lieči svojho manžela Kokosovým olejom (www.youtube.com). Po nej to opakovala aj istá austrálčanka veľmi úspešne na svojom mužovi (www.youtube.com).

Dal som sa na to aj ja. Dávkujem jej tri lyžice denne ráno, na obed a večer. Najlepšie je dať pohár s olejom na radiátor, tam sa nad 25 stupňov stopí na tekutý a dobre sa to prehĺta. Údajne to súvisí s akýmsi druhom cukrovky mozgu, kedy sa glukóza nedokáže dostať do buniek mozgu-neurónov a takéto stredne dlhé tuky v tom dokážu pomôcť. Môžem Vám povedať, že po 10 dňoch je to s ňou podstatne lepšie a to túto chorobu má už 4 roky a pred tými dvomi týždňami nás už nepoznávala. Budem Vás priebežne o tom informovať, pretože je to aj pre mňa veľmi zaujímavý pokus. No a potom ten kokosový olej (mal by byť kvalitný a voňavý ako kokos) môže súvisieť aj s plesňami v mozgu, pretože kokosový olej má aj protiplesňové účinky a tak jej dávam aj iné protipatogénne doplnky ako GSE (výťažok z grapefruitových jadierok najlepšie od firmy Nutribiotic), Cat\'s claw (uňa de gato), oregánový olej, výťažok z olivových listov a tiež aj SAMe, čo sú aminokyseliny (S - adenosylmethionine). Ale veľmi dobré je aj NAC (ďalšie aminokyseliny), pretože tieto sú prekurzorom glutatiónu - vnútrobunkovej energie a najsilnejšieho ľudského antioxidantu. Glutatión je dobrý detoxifikačný prostriedok pre pečeň, odkrýva skryté patogény a viditeľne spomaľuje starnutie. Mnohí vedci sa domnievajú, že NAC (N acetyl L cystein) oveľa lepšie pomáha tým, že si telo vytvára svoj vlastný glutatión, než keby sme glutatión dodávali priamo vo forme doplnkov, ktoré sa dajú na trhu kúpiť. Veľmi odporúčam. Môj email je: vladimirpostrk@mail.t-com.sk

RNG

Dost vysoky uspech na Alzheimera, aj na starsie uz niekolkorocne uzavrete osoby mali geriatricky lekari/vyskumnici s megadavkami vitaminu D-3, az 50 000 IU denne po dobu mesiaca a potom znizenim na 10 000 IU.
Podarilo sa im takto aj uz roky uzavretych dementnych pacientov "prebudit" do normalneho cinorodeho zivota.
Vitamin D-3 je dnes ako doplnok dost lacny a mozno ho dostat uz aj v "megadavkach" 5000 IU od mnohych vyrobcov.
Pre osvetlenie, telo samotne mladeho cloveka pri opalovani je schopne vytvorit az 10-20 tisic IU vitaminu D-3 denne, zialbohu u mnohych starych ludi sa toto znizuje pod hladinu potreby tela, a teda vitamin D-3 treba u mnohych doplnovat.
Megadavkami sa zhromazdi v peceni dostatocna hladina a dalsim nizsim doplnovanim sa udrzi hladina D-3 v celom tele dost vysoko.